faenfr

11

سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان از ساخت دیوارها در جهان : رهبرانی که به سیاست های ضدمهاجرتی ساخت دیوار ادامه می دهند نهایتا خود را «زندانی دیوارهایی ساخته دست خود خواهند کرد.»

مرکز آمار افغانستان، امروز یک‌شنبه ۱۱ حمل/۳۱ مارس، با نشر نخستین گزارش شاخص فقر چند بعدی در این کشور گفت که ۵۲ درصد جمعیت افغانستان گرفتار فقر چند بعدی هستند.

اعضای کمیته اجرایی فدراسیون بانک‌های فرانسه درباره جزئیات این مالیات نوشته‌اند که از هر هزار یورو سود خالص جهانی، بانک‌های فرانسوی ششصد و چهل و چهار یورو مالیات خارج از شارژهای دیگر پرداخت کرده‌اند.

ولادیمیر زِلِنسکی که ۴١ سال دارد با بازی در یک سریال تلویزیونی به اسم "خادم ملت" شهرت و محبوبیت فراوان یافت. او در این مجموعۀ پربینندۀ اوکراینی نقش یک استاد تاریخ را بازی می‌کند که به شکلی پیش‌بینی‌نشده و در پی وقایعی عجیب، به ریاست جمهوری می‌رسد.

نوزدهمین دوره انتخابات محلی ترکیه که در جریان آن شهرداران، شوراهای شهر و روسای مناطق به مدت ۵ سال انتخاب شدند، از ساعت ۸ صبح یکشنبه به وقتی محلی آغاز شد و مطابق آمار رسمی از مجموع ۵۷ میلیون واجد شرایط شرکت در انتخابات، بیش از ۴۳ میلیون ۶۵۰ هزار نفر رای دادند که نشان از مشارکت نزدیک به ۸۴ درصدی واجدان شرایط در این انتخابات دارد.

معترضان فرانسوی موسوم به جلیقه‌زردها در حالی برای بیستمین شنبه متوالی به خیابان‌های شهرهای مختلف فرانسه آمدند که شمار آنها در مقایسه با هفته گذشته کاهش یافته بود.

با گذشت بيش از ۱۳ روز از جاري شدن سيل همچنان آب بيشتر خيابان‌ها را در بر گرفته است و عملا جريان زندگي را مختل ساخته است.

آرشیو

« آوریل 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

برگزیده