faenfr

11

سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران، با لحنی تند از "مسخره کردن و تحقیر کردن" مردم در ارتباط با سیل اخیر در برنامه‌ای طنز در تلویزیون ایران انتقاد کرده است.

برای تولید ارز مجازی رمزمحور (Cryptocurrency) به پردازنده‌های قوی نیاز است. یک راه دیگر هم وجود دارد: سرهم کردن قدرت پردازنده‌های کاربران معمولی. خطر در کجا به کمین نشسته است؟

به نوشته "اشپیگل آنلاین"، ایمیل‌هایی که از کرملین به بیرون درز کرده نشان می‌دهد که چگونه مسکو در جنگ تبلیغاتی و اطلاعاتی خود از حزب "آلترناتیو برای آلمان" (AfD) استفاده کرده است.

در پی اظهارات مقامات ایرانی درباره جلوگیری از ارسال کمک‌های بشردوستانه صلیب سرخ برای سیل‌زدگان ایران، به دلیل تحریم‌های آمریکا بخش فارسی دویچه‌وله با نهاد صلیب سرخ آلمان تماس گرفت و در این باره از آنها پرسش کرد.

روزنامه‌های شرق و اعتماد در نخستین شماره سال جدید با بهایی دو برابر قیمت‌های سال پیش به مخاطبان عرضه شده‌اند.

معترضان فرانسوی موسوم به جلیقه‌زردها دو روز پس از رد قانون «ضدخرابکاری» از سوی شورای قانون اساسی فرانسه، با حضور پررنگ‌تر نسبت به هفته گذشته در بیست و یکمین شنبه متوالی، تجمع اعتراض خود را در شهرهای مختلف فرانسه برگزار کردند.

شورای امنیت سازمان ملل نیز با تشکیل جلسه ای فوری از "ارتش ملی لیبی" به فرماندهی مارشال حفتر خواست که پیشروی نظامی خود را به سمت طرابلس متوقف کند.

خیلی ها روزشان را با نوشیدن چای آغاز می کنند ولی بنا به یک مطالعه جدید، آنهایی که چایشان را خیلی داغ و به قول معروف دهان سوز می نوشند، خطر ابتلا به سرطان مری را در خود بالا می برند.

سازمان جهانی بهداشت در گزارشی که روز جمعه ۱۶ فروردین منتشر شد، اعلام کرد در تمامی نقاط جهان، زن‌ها بیشتر از مردها عمر می‌کنند.

امل کلونی، وکیل حقوق بشر بین المللی، به عنوان مامور ویژه بریتانیا در امور آزادی رسانه انتخاب شد.

آرشیو

« آوریل 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

برگزیده