faenfr

سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

قطر اعلام کرده است که برای کمک به امور بهداشتی و آموزشی ساکنان کرانه باختری رود اردن و نوار غزه، صدها میلیون دلار کمک در نظر گرفته است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص بازنشستگی پیش از موعد خبرنگاران گفت: در صورت احراز سوابق بازنشستگی، مستمری خبرنگاران توسط سازمان تأمین اجتماعی برقرار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: کاروان «نشاط معنویت» هم زمان با ماه مبارک رمضان در ری به حرکت در می آید.

بخشدار فشافویه پیشنهاد تاسیس مجمع مشورتی اعضا ادوار شورا های اسلامی شهر حسن آباد را  در نشست با اعضای شورا شهر حسن اباد را داد.

واکنش توئیتری یک عضو مسلمان حزب سوسیال دمکرات به پوستری از حزب آلترناتیو برای آلمان (afd) باعث بسته‌شدن حساب توئیتری او شد. ماجرا از انتشار آماری شروع شد که از محبوبیت نام محمد در برخی ایالات آلمان خبر می‌داد.

رئیس مرکز امور رسیدگی به مساجد شهرستان ری از غبارروبی 210 مسجد در شهر و روستاهای این شهرستان برای استقبال از ماه مبارک رمضان خبر داد.

کار گروه پدافند غیرعامل نیازمند اعضای متعهدی است که به بهترین شکل ممکن ماموریت خود را انجام دهند تا مردم در زمان سخت و بحرانی نقش این کارگروه را با جان و دل لمس کنند.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ری گفت: 3 هزار و 869 دادخواست کارگران از کارفرمایان از ابتدای امسال تاکنون در هیات های حل اختلاف این شهرستان بررسی شد.

اعلام استقلال از طرف کالیفرنیا واقعا بعید است. اما بررسی پیامدهای احتمالی چنین اقدامی ما را با حقایق شگفت‌انگیزی از ایالات متحده - و این‌که قدرت واقعی کجا قرار دارد - روبه‌رو می‌کند.

تنش در غزه این بار با شلیک گلوله اعضای سازمان جهاد اسلامی به مرزبانان اسرائیلی آغاز شد و نخست وزیر اسرائیل نیز می‌گوید که حماس را بابت رفتار سازمان جهاد اسلامی پاسخگو می‌داند.

آرشیو

« مه 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

برگزیده