faenfr

سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

این قانونگذار پیشین ایالت تگزاس و کاندیدای انتخابات درون حزبی دموکرات ها برای ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰، شامل ثبت نام مقدماتی در ۱۶ سالگی و ثبت نام در روز انتخابات است.

{loadposition sc_position}

تحقیق یک بنیاد خیریهٔ بریتانیا نشان می‌دهد که میزان جرایم ناشی از نفرت علیه کودکان زیر ۱۸ سال که به پلیس گزارش شده است از ۸۶۸۳ مورد در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به ۱۰۵۷۱ مورد در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ رسیده است.

{loadposition sc_position}

تیم کین سناتور آمریکایی از ویرجینیا "آیا صدور این مجوزها به دلیل ارجحیت داشتن روابط اقتصادی خانواده ترامپ با عربستان بر منافع مردم آمریکا بوده است؟"

{loadposition sc_position}

نیلس هوگل در دادگاه اعتراف کرد که با تزریق دارو، بیمارانی را که به او سپرده می‌شد به سکته قلبی دچار می‌کرد تا بتواند مهارت خود برای نجات آنان را بیازماید. در مواردی که موفق می شد بیمار را از مرگ نجات دهد، از سوی همکاران و پزشکان مافوق به عنوان "قهرمان" مورد تشویق قرار می‌گرفت.

اتحادیه روزنامه‌نگاران استرالیا درباره "رویه آزارنده تهاجم علیه آزادی مطبوعات" در این کشور هشدار داد.

{loadposition sc_position}

روزنامه ‌گاردین که در مورد فعالیت‌های این پروژه گزارشی منتشر کرده، نوشته است بسیاری از توییت‌هایی که در آنها به منتقدان سیاست‌های دونالد ترامپ حمله شده بود، پس از تعلیق بودجه پروژه پاک شده‌اند.

{loadposition sc_position}

عملیات پلیس آلمان چند روز پس از مرگ مشکوک والتر لوبکه، فرماندار شهر کاسل آلمان، انجام گرفته است. این سیاستمدار عضو حزب دموکرات مسیحی (حزب آنگلا مرکل) پیش از مرگ خود بارها توسط نیروهای راست‌افراطی تهدید به مرگ شده بود. مرگ این عضو حزب دموکرات مسیحی آلمان در روز یکشنبه گذشته با نفرت‌پراکنی‌ها و پیام‌هایی حاوی شادکامی از مرگ او در شبکه‌های اجتماعی همراه شده بود.

{loadposition sc_position}

۱۰-۱۲ روز که خبر در ابعاد گسترده‌ای منتشر شده و تغزیرات به عنوان ضابط قضایی مثل پلیس کشف جرم کرده است، چرا هنوز پرونده‌ای به دادسرای دارو و موارد غذایی تحویل داده نشده است.

{loadposition sc_position}

بر اساس این تصمیم کالاهای وارداتی آمریکا از مکزیک در چند مرحله گران‌تر خواهند شد. در گام نخست، تعرفه پنج درصدی بر کالاهای مکزیک وضع خواهد شد و این تعرفه در گام‌های بعد به ۲۵ درصد افزایش خواهد یافت.

{loadposition sc_position}

شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان نتایج یک نظرسنجی از مردم آمریکا را در مورد پیروزی یا شکست پرزیدنت ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده منتشر کرد.

آرشیو

« ژوئن 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

برگزیده