faenfr

سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

بخش فشافویه به دلیل قرار گرفتن در مسیر ۱۸ استان جنوبی کشور، وجود فرودگاه بین اللملی امام خمینی (ره) و وسعت بالا یکی از استراتژیک ترین بخش های استان تهران است که باید توجه ویژه ای به آن شود.

{loadposition sc_position}

شهردار حسن آبادفشافویه، از طرح توسعه پارک خانواده و اقدامات متعدد خاک‌برداری، خاک‌ریزی وجدولگذاری و پیاده‌روسازی پارک جنگلی مجاور پارک خانواده خبر داد.

فعالیت سنگبری ها در جنوب پایتخت مشکلاتی را برای ساکنان حسن آباد ایجاد کرده که از جمله آنها مسائل زیست محیطی است.

{loadposition sc_position}

شهردار حسن آباد فشافویه گفت:۳۰ هزار متر مربع از فضای خاکی روبروی شهرک صنعتی شمس آباد در جهت کاهش مشکلات واحدهای تولیدی وکارآفرینان آسفالت شد.

{loadposition sc_position}

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری از ثبت پنج وقف جدید در سال ۹۸ خبر داد و گفت: دو واحد آپارتمان به ارزش تقریبی ۹ میلیارد ریال به نیت اجرای مراسم مذهبی وقف شده است.

{loadposition sc_position}

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران انتقال مرکز بازیافت زباله از آرادکوه به مکان دیگر می‌گوید:باید به این نکته توجه داشت که آرادکوه از سال ۱۳۵۲ به صورت رسمی به عنوان مرکز بازیافت و دفن زباله تهران انتخاب شده است.

{loadposition sc_position}

بخشدارفشافویه گفت: ۲۶۶ میلیارد ریال از ابتدای دولت تدبیر و امید برای توسعه روستاهای دارای دهیاری بخش حسن آباد فشافویه هزینه شده است.

{loadposition sc_position}

آرشیو

« ژوئیه 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

برگزیده