faenfr

وزیر آموزش و پرورش آموزشگاه شهید سلیمانی فشافویه را افتتاح کرد

  • دوشنبه, 13 دی 1400 13:22
  • منتشر شده در فشافویه

همزمان با دومین سالگرد شهادت شهدای محور مقاومت آموزشگاه استثنایی سپهبد شهید سلیمانی در بخش فشافویه شهرستان ری امروز دوشنبه با حضور وزیر آموزش و پرورش و سایر مسئولان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش کلینی نیوزبه نقل از خبرگزاری ایرنا، این آموزشگاه که در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۱۴۱ متر و زیربنای یکهزار و ۱۷۵ مترمربع احداث شده، با حضور یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، مهرالله رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، سیدعلی یزدیخواه نماینده مردم تهران مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستان ری به بهره برداری رسید.

وزیر آموزش و پرورش در این آیین گفت: خشت‌گذاری برای ساخت مدرسه در جهت کمک به تحصیل جوانان کشور برگرفته از فرهنگ اهل بیت(ع) و این کار خیران از زمین تا بهشت بوده چون این وعده الهی است.

یوسف نوری اظهار داشت: کسانی که مانند حضرت زهرا (س) از همه هست و نیست خودشان برای رفاه دیگران می گذرند به حتم اجر و پاداشی مانند حاج قاسم سلیمانی نصیبشان خواهد شد.
وی با اشاره به تاسیس جامعه خیران مستقل مدرسه ساز در سال ۱۳۷۳، خاطرنشان کرد: پس از شهادت باهنر و رجایی این مهمترین کار پس از انقلاب در حوزه آموزش و پرورش است.
این مسئول تاکید کرد: احداث محیط آموزشی برای دانش آموزان به خصوص در مناطق محروم بهترین نیتی است که یک خیر می تواند آن را به ثمر برساند.

این واحد آموزشی دارای هفت کلاس درس، چهار اتاق اداری، چهار کارگاه و نمازخانه، کتابخانه، سالن چند منظوره و کارگاه کار درمانی است.

این مدرسه یکهزارمین کلاس درس بنیاد نیکوکاری حاج اکبر ابراهیمی است که طی ۲ سال ساخته شده و امروز در بخش فشافویه شهرستان افتتاح شد.

به این مطلب رای دهید
(0 رای)

پیام بگذارید

از وارد کردن تمامی اطلاعات ضروری که با علامت (*) مشخص شده اند اطمینان حاصل کنید. وارد کردن کدهای اِچ‌تی‌اِم‌اِل مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستید:فشافویه-وزیر آموزش و پرورش آموزشگاه شهید سلیمانی فشافویه را افتتاح کرد