faenfr

گران‌فروشی و کم‌فروشی مهمترین تخلف واحدهای صنفی شهرری است

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری با اشاره به مهمترین تخلف واحدهای صنفی این شهرستان گفت: در آذرماه سال‌ جاری پرونده تخلف برای ۳۱۷ واحد صنفی به دلیل تخلفات گران‌فروشی، کم‌فروشی به ارزش تقریبی ۵۸ میلیارد و ۹۰۱ میلیون تشکیل شد.

به گزارش کلینی نیوز، لطف الله ستاره روز سه شنبه در این باره به خبرنگاران گفت: ۱۰ تیم بازرسی اتاق اصناف شهرستان ری در ۲ نوبت صبح و عصر بر روند توزیع و فروش بازار نظارت می‌کنند و در یک ماه گذشته چهار هزار و ۵۳۴ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفتند.

وی افزود: بیش از یک هزار و ۵۰۰ مورد تذکر شفاهی و کتبی در خصوص استفاده از ماسک و ملزومات بهداشتی و اجرای دستورهای ستاد ملی کرونا در آذر ماه سال جاری از سوی بازرسان صورت گرفته و ۱۵ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی از سوی بازرسان اتاق اصناف جریمه شدند.

این مسئول خاطرنشان کرد: ۶۷ مورد گشت مشترک در آذرماه امسال با همکاری فرمانداری ویژه شهرستان ری، اداره تعزیرات، اداره اماکن، اداره دامپزشکی، اداره بهداشت از اصناف در سطح این شهرستان انجام شده است.

جریمه پارکینگ متخلف در شهرری

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری ادامه داد: بر اساس گزارش واحد بازرسی اتاق اصناف شهرستان ری به دنبال دریافت پیام های مردمی از افزایش هزینه پارکینگ، بازرسان اتاق اصناف به واحد مذکور مراجعه کرده و پس از احراز تخلف، پرونده جهت بررسی به مراجع مربوطه ارسال شد.

ستاره یادآوری کرد: این پارکینگ بزرگ و پر تردد در مرکز شهرری به دلیل افزایش قیمت بی‌اساس، به میزان ۲۶۰ میلیون تومان جریمه شد.

به گزارش ایرنا، شهرستان ری با برخورداری از ۵۶ اتحادیه توزیعی، تولیدی و خدماتی و ۱۰ هزار واحد صنعتی و صنفی از جمله شهرک صنعتی شمس آباد، کارخانه سیمان و کارگاه های تولیدی و خدماتی اعم از سنگ بری، شیشه و سفال، آجرپزی، کارگاه قالیبافی و قالیشویی، کشتارگاه دام و طیور به عنوان قطب کار و تولید در پهنه جنوب تهران مطرح است.

به این مطلب رای دهید
(1 رای)

پیام بگذارید

از وارد کردن تمامی اطلاعات ضروری که با علامت (*) مشخص شده اند اطمینان حاصل کنید. وارد کردن کدهای اِچ‌تی‌اِم‌اِل مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستید:شهرستان ری-گران‌فروشی و کم‌فروشی مهمترین تخلف واحدهای صنفی شهرری است