faenfr
شهرري

شهرري (389)

فرماندار ویژه شهرستان ری اعلام کرد: خوشبختانه با مجموع اقدام‌های انجام شده و همکاری خوب شهروندان در ۲ هفته گذشته تا کنون هیچگونه مورد فوتی ناشی از کرونا توسط مراکز بهداشتی درمانی این شهرستان گزارش نشده‌است.

ادامه مطلب...

رئیس حوزه قضایی کهریزک از توابع شهرستان ری گفت: ۶ نفر از کارکنان شهرداری کهریزک به دلیل تخلفات مالی بازداشت شدند.

ادامه مطلب...

موضوع ساماندهی پسماند تهران به ویژه در سایت آراد کوه، طی ماه های گذشته و پس از بازدید رئیس سازمان محیط زیست کشور در دستور کار مسئولان استانی و شهری قرار گرفت، در حالی که سازمان پسماند شهرداری به تازگی خبر از تدوین طرح جامع ساماندهی زباله ها تا ۲ ماه آینده داده است.

ادامه مطلب...

-مراسم پنجاه و چهارمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان غلامرضا تختی با حضور جمعی از دوستداران، قهرمانان و ورزشکاران و تعدادی از مسئولان شهرستان ری امروز جمعه در آرامستان ابن بابویه برگزار شد.

ادامه مطلب...

یادواره ۲۰ شهید فرهنگی ناحیه ۲ شهرری به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی امروز  سه شنبه در شهرری برگزار شد.

ادامه مطلب...

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، تصمیم های خوبی در حوزه حقوق و دستمزد در شورای عالی کار توسط کارشناسان گرفته شده است که در ماه های پایانی سال به اطلاع عموم خواهد رسید.

ادامه مطلب...

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری با اشاره به مهمترین تخلف واحدهای صنفی این شهرستان گفت: در آذرماه سال‌ جاری پرونده تخلف برای ۳۱۷ واحد صنفی به دلیل تخلفات گران‌فروشی، کم‌فروشی به ارزش تقریبی ۵۸ میلیارد و ۹۰۱ میلیون تشکیل شد.

ادامه مطلب...

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری، گفت: ۶۸ تُن انواع مواد پتروشیمی احتکاری به ارزش تقریبی ۲۳ میلیارد و ۹۵۷ میلیون ریال در یکی از انبارهای این شهرستان کشف و ضبط شد.

ادامه مطلب...

مدیر امور منابع آب شهرستان ری از انسداد هفت حلقه چاه آب غیرمجاز خبر داد و گفت: با این اقدام از تخلیه سالانه ۳۰۹ هزار مترمکعب آب از سفره‌های زیرزمینی این شهرستان جلوگیری شد.

ادامه مطلب...

 فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ری اعلام کرد: در ۹ ماه سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد کاهش ۱۰ درصدی وقوع سرقت، افزایش ۲ درصدی کشفیات و افزایش ۱۵ درصدی دستگیری سارقان در این شهرستان بوده‌ایم.

ادامه مطلب...

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: در یک ماه گذشته متخلفان در حوزه قاچاق کالا و ارز در این شهرستان ۲۳ میلیارد تومان جریمه شدند.

ادامه مطلب...

فرمانداری شهرستان ری در حوزه سلامت اداری، مقابله با فساد و صیانت از حقوق شهروندی در میان فرمانداریهای استان تهران رتبه اول را کسب کرد.

ادامه مطلب...

فرماندار شهرستان ری:۹۲درصد از جمعیت بالای دوازده سال در شهرستان ری مشتمل بر ۱/۳۳۴/۰۰۰ نفر واکسن دریافت نموده اند.

ادامه مطلب...
صفحه1 از21

برچسب

شما اینجا هستید:شهرستان ری-گران‌فروشی و کم‌فروشی مهمترین تخلف واحدهای صنفی شهرری است