faenfr
شهرري

شهرري (206)

حجت‌الاسلام کنگرلو،رئیس تبلیغات اسلامی شهرری، از برگزاری جلسه تفسیر سوره قصص در مساجد سطح شهرستان ری طی ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

ادامه مطلب...

نمایشگاه قرآن کریم شهرستان ری، سوم خرداد ماه جاری با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان ،هم زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در بوستان عطر سیب باقرشهر افتتاح شد.

ادامه مطلب...

نمایشگاه قرآن کریم شهرستان ری، سوم تا نهم خرداد ماه جاری مصادف با هشتم تا چهاردهم ماه مبارک رمضان در بوستان عطر سیب باقر شهر شهرستان ری برگزار می شود.

ادامه مطلب...

مشاوره تغذیه و روانشناسی، اندازه‌گیری قند و فشارخون برای گروه‌های در معرض خطر و مشاوره پزشکی از دیگر خدماتی بود که در این طرح یک‌روزه انجام شد. ادامه مطلب...

کسانی که در زمان انتخابات از نام ری استفاده کردند ولی بعد از رسیدن به جایگاه فعلی‌شان، حقوق مردم این شهر را نادیده می‌گیرند، در انتخابات آینده پاسخگو خواهند بود.

ادامه مطلب...

دادستان شهرستان ری گفت: نشای 700 هکتار از اراضی برنج این شهرستان به دلیل استفاده از آب های آلوده و سرطان زا بودن معدوم شد. ادامه مطلب...

براساس قانون نام شورای شهر تهران باید به شورای شهر تهرانی، ری و تجریش باید اصلاح شود در غیر اینصورت شهرری را از تهران جدا کنند.

ادامه مطلب...

مراسم دهه تکریم وغبارروبی مساجد باسخنرانی حجت الاسلام علی کنگرلو رئبس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری وتجلیل ازخادمین مساجد باحضورمسولین شهرستان ری درمسجد حضرت زینب برگزارشد

ادامه مطلب...

٢١ مرکز فرهنگی و هنری جدید در یک سال گذشته کار خود را در شهرستان ری آغاز کردند. ادامه مطلب...

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری :اشاعه فرهنگ و هنر و تولید برنامه های فرهنگی و هنری مستلزم مشارکت دستگاه های همسو در این حوزه است

ادامه مطلب...

همواره کالا و ارز قاچاق در حجم زیاد در شهرستان ری با دارا بودن یکهزار انبار و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) کشف می شود.
ادامه مطلب...

سرکلانتر نهم تهران (شهرری) گفت: یک تن و 150 کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای سالجاری تاکنون در شهرستان ری کشف شده است. ادامه مطلب...

رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری از آغاز اجرای طرح نظارتی مشترک دستگاه های نظارتی این نهاد با عنوان طرح ضیافت در این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب...

فرماندار شهرستان ری : همه ایستگاه های صلواتی، در ایام ماه مبارک رمضان شناسنامه دار شوند.

ادامه مطلب...

جلسه آموزشی برنامه سالمندان در بیست و دوم اردیبهشت‌ماه با حضور مراقبین سلامت شاغل در مراکز و پایگاه‌های سلامت برگزار شد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از11

برچسب