faenfr
شهرري

شهرري (146)

رئیس خانه مطبوعات شهرستان‌های استان تهران:مراسم گرامیداشت روز خبرنگار امسال به میزبانی شهرستان شهرری در فضایی متفاوت برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

معاون معماري و شهرسازي شهرداري تهران در یک نظر غیر کارشناسی  بجای انتقل فرمانداری به شهرهای تابعه خود خواستار انحلال فرمانداري شهرستان ري شد.

ادامه مطلب...

فرماندار ویژه شهرستان ری  از یک سو مطالبه به رسمیت شمرده شدن استقلال مدیریت شهری ری است و از سوی دیگر از شورای شهر تهران خواستار انتخاب شهردار مستقل می شود.

ادامه مطلب...

حجت الاسلام علی کنگرلو به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری منصوب شد و از حجت الاسلام حسینعلی رضازاده قدردانی شد.

ادامه مطلب...

جمعیت شهرستان ری از پنج استان کشور بیشتر است و دومین شهرستان بزرگ استان تهران محسوب می‌شود.

ادامه مطلب...

معاون سیاسی انتظامی فرماندار ری، بر توجه به بخش ها و روستاها تاکید ویژه کرد و گفت: «همه بخشداری ها باید ستاد متناظر با این ستاد را در بخشداری ها تشکیل دهند.

ادامه مطلب...

اولین جلسه ستاد اوقات فراغت شهرستان ری، در سالن کنفرانس فرمانداری ویژه شهرستان ری برگزار شد. ادامه مطلب...

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ری از ایجاد سینما و دفتر نمایندگی در بخش های این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب...

فرماندار شهرستان ری:ظرفیت 42 کمپ های فعال در سطح شهرستان ری در وهله اول باید به معتادان این شهرستان اختصاص یابد و بعد از آن به شهر تهران و سایر استان های کشور تعلق یابد.

ادامه مطلب...

مسابقات کشتی فرنگی نونهالان،نوجوانان و جوانان شهرستان ری درخانه کشتی حمیدسوریان وبه همت هیات کشتی شهرری برگزارشد.

ادامه مطلب...

در راستای ارج نهادن به تلاش قابل‌تقدیر فعالان عرصه تولید، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در نظر دارد از واحدهای صنعتی و معدنی نمونه استان تهران تقدیر به عمل آورد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از10

برچسب