faenfr
شهرري

شهرري (320)

کشاورزان شهرستان ری باید تغییر الگوی باغات خود را از میوه‌های سردسیر هسته دار مانند سیب، گیلاس و زردآلو به سمت گیاه‌های مقاوم و کم آب مانند انجیر، پسته و انار تغییر دهند.

ادامه مطلب...

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری از اجرای ۱۰۰عنوان برنامه طی دهه ولایت در این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب...

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: ۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر از جمله هرویین و شیشه از یک دستگاه خودرو سواری در بزرگراه قم - تهران کشف شد.

ادامه مطلب...

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری از ثبت پنج وقف جدید در سال ۹۸ خبر داد و گفت: دو واحد آپارتمان به ارزش تقریبی ۹ میلیارد ریال به نیت اجرای مراسم مذهبی وقف شده است.

ادامه مطلب...

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران انتقال مرکز بازیافت زباله از آرادکوه به مکان دیگر می‌گوید:باید به این نکته توجه داشت که آرادکوه از سال ۱۳۵۲ به صورت رسمی به عنوان مرکز بازیافت و دفن زباله تهران انتخاب شده است.

ادامه مطلب...

مسول دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ری گفت :۱۴۰ عنوان برنامه فرهنگی و مذهبی به مناسبت آغاز دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب در سطح مساجد، بقاع متبرکه و سراهای محله شهرستان ری برگزار می شود.

ادامه مطلب...

رییس دادگستری شهرستان ری : مجموع پرونده‌های ورودی به دادگستری شهرستان ری با افزایش ۲۰ درصدی در پرونده‌های کیفری بوده است.

ادامه مطلب...

فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به اینکه برنامه ریزی دقیق و استفاده درست از مدیریت زمان می‌تواند سرعت رسیدگی به روند پرونده‌ها در دادگستری را کاهش دهد تاکید کرد: زمان رسیدگی به پرونده‌ها در دادگستری شهرستان ری باید کاهش یابد.

ادامه مطلب...

رییس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: باند سارقان مسافرکش نما که به صورت خانوادگی اقدام به سرقت می کردند با مقادیر زیادی طلا، گوشی تلفن همراه و ادوات ارتکاب جرم در شهرستان ری دستگیر شدند.

ادامه مطلب...

در حالی که شهر ری از توابع شهر تهران و منطقه بیست شهرداری تهران محسوب می شود، فرماندار ویژه شهرستان ری خبر از تشکیل کمیته مشترک خدمات رسانی به ساکنان حریم شهرستان ری را داد.

ادامه مطلب...

در پی شایعه کمبود شکر دربازار، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: ۲۵۵ تن شکر دولتی به منظور رفاه حال مصرف کنندگان و تنظیم بازار از ابتداری سال جاری تاکنون در این شهرستان توزیع شده است.

ادامه مطلب...

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ری گفت: طرح بازدید و کنترل از ناوگان عمومی حمل و نقل جاده ای و عملیات راهداری با شروع سفرهای تابستانی در این شهرستان آغاز شد.

ادامه مطلب...

رئیس شورای عالی زکات کشور در حکمی حجت‌الاسلام «سید علی شاهچراغی» را به سمت ریاست شورای زکات استان تهران منصوب کرد.

ادامه مطلب...

طبق مصوبه جلسه کارگروه بانوان استان مقرر شد، سازمان فنی حرفه ای استان تهران به طور ویژه زیر نظر بند نسوان زندان شهر ری قرار بگیرد.

ادامه مطلب...

اهم اقدامات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در مراسم سی‌امین بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) اعلام شد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از17

برچسب