faenfr
شهرري

شهرري (301)

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: مراسم احیای شب های قدر در 400 مسجد، مصلا و حسینیه شهری و روستایی این شهرستان برگزار می شود.

ادامه مطلب...

شهردارمنطقه 20 گفت: نرم افزار موبایلی پارکینگ آنلاین برای نخستین بار جهت رفاه حال زائران حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) در آستانه لیالی قدر رونمایی شد.

ادامه مطلب...

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران درحکمی معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری تهران را به سمت سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری منصوب کرد.

ادامه مطلب...

تولیت آستان مقدس حرم عبدالعظیم(ع) با بیان اینکه گزینش درست مسئولان بر اساس شایسته سالاری می تواند تا حد زیادی جلو فساد اداری را بگیرد گفت: هم حزبی، علاقه فردی و روابط خانوادگی نباید مبنای انتخاب مسئولان در دستگاه های حاکمتی باشد.

ادامه مطلب...

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: کمیته‌های هشت گانه امنیتی، برگزاری، اعزام، فرهنگی و تبلیغات، امداد، درمان، حمل و نقل و تدارکات و پشتیبانی به منظور کیفیت بخشی به اعزام زائران در این شهرستان فعال شد.

ادامه مطلب...

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری:کشاورزان نباید هیچ گونه اقدامی از جمله سم پاشی علیه پروانه های روز پر انجام دهند.

ادامه مطلب...

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: کاروان «نشاط معنویت» هم زمان با ماه مبارک رمضان در ری به حرکت در می آید.

ادامه مطلب...

رئیس مرکز امور رسیدگی به مساجد شهرستان ری از غبارروبی 210 مسجد در شهر و روستاهای این شهرستان برای استقبال از ماه مبارک رمضان خبر داد.

ادامه مطلب...

کار گروه پدافند غیرعامل نیازمند اعضای متعهدی است که به بهترین شکل ممکن ماموریت خود را انجام دهند تا مردم در زمان سخت و بحرانی نقش این کارگروه را با جان و دل لمس کنند.

ادامه مطلب...

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ری گفت: 3 هزار و 869 دادخواست کارگران از کارفرمایان از ابتدای امسال تاکنون در هیات های حل اختلاف این شهرستان بررسی شد.

ادامه مطلب...

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: 200 مبلغ از حوزه های علمیه قم در ایام ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف این شهرستان اعزام می شوند.

ادامه مطلب...

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستاناعلام کرد: بیش از 2 هزار حامی نیکوکار از یکهزار و 250 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد در این شهرستان حمایت و ماهانه کمک های خود را به آنها اهدا می کنند.

ادامه مطلب...

نایب رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور گفت: سه میلیون و 500 هزار کارگر زیر زمینی با حداقل دستمزد و بدون بیمه در کشور وجود دارد که نتیجه قراردهای موقت و خلاء قوانین کار است.

ادامه مطلب...

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) از مجموعه تحت مدیریت شهرداری تهران به عنوان مدیر نمونه شهرستان ری تجلیل شد.

ادامه مطلب...

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ری گفت: 2 هزار و 475 بیکار طی سال 97 در این شهرستان مقرری دریافت کردند که این تعداد در سال 98 افزایش می یابد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از16

برچسب