faenfr

رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری معرفی شد

حجت الاسلام علی کنگرلو رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری حجت الاسلام علی کنگرلو رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری

حجت الاسلام علی کنگرلو به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری منصوب شد و از حجت الاسلام حسینعلی رضازاده قدردانی شد.

به گزارش کلینی نیوز، رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری روز چهارشنبه با حضورمدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران،  امام جمعه شهرری و جمعی از مسئولان این شهرستان معرفی شد.

حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده روز چهارشنبه در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ری با بیان اینکه امروز کار در عرصه فرهنگی به دلیل امکانات و ابزارهای متنوع دشمنان از گذشته بسیار سخت تر شده است اظهار داشت: مقابله با انواع تهاجم و هجمه فرهنگی غرب که ارزش های دینی و اسلامی مردم بخصوص جوانان را مورد هدف قرار داده است فقط با استفاده از ظرفیت حداکثری سازمان های مختلف درگیر در این حوزه موثر می شود.

 

حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران

وی افزود:سازمان تبلیغات اسلامی با ایجاد سایت ها و کانال های متنوع فرهنگی و مذهبی در فضای مجازی به انواع شبهات دینی و پرسش های شرعی جوانان پاسخ داده و در جهت رفع انواع نیازهای فرهنگی و دینی آنان تلاش کرده و در این راه دستاوردهای ارزشمندی بدست آورده است.
نوری زاده اعتبارات سازمان تبلیغات اسلامی را با ماموریت های متنوع این سازمان در بخش های مختلف کشور متناسب ندانست و اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی در حال حاضر بیشتر نیازهای خود را از طریق کمک های مردم و خیرین رفع می کند که این موضوع توجه بیشتر مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس را به این نهاد انقلابی می طلبد.

فرماندار ویژه شهرستان ری در این مراسم با بیان اینکه شهرستان ری در برنامه های فرهنگی مذهبی دارای ظرفیت های متنوع و هیات و مساجد بسیار فعالی است گفت: مدیریت جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری باید با ایجاد تعامل و هماهنگی بیشتر بین فعالان مذهبی و ادارات این شهرستان بیشترین استفاده را از ظرفیت های فرهنگی و مذهبی این شهرستان در جهت خدمت به مردم و دولت بکند.

هدایت الله جمالی پور، معاون استاندار تهران وفرماندار ویژه شهرستان ری

هدایت الله جمالی پور در ادامه با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی امروز بیشترین ضربه را از طریق اختلاف افکنی در میان نیروها و مسئولان به انقلاب می زنند خاطر نشان کرد: آفتی که امروز در داخل کشور در حال گسترش است دامن زدن به موضوعات اختلاف افکن در میان نیروهای انقلاب است که این امر هیچ سودی جز به هدر دادن سرمایه های انسانی برای نظام نخواهد داشت.
وی ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی با استفاده از ظرفیت عظیم هیات مذهبی، مساجد و نخبگان می تواند در جهت بصیرت افزایی و ایجاد همدلی و همزبانی بیشتر میان مردم و مسئولان در جهت با مقابله با انواع تهدید های دشمنان گام موثر بردارد.
جمالی پور یادآور شد: سازمان تبلیغات اسلامی باید به دور از تقسیم بندی جناحی و سیاسی با استفاده از ظرفیت غنی مبلغان خود مردم را از نیت شوم دشمنان و ابزارهای مختلفشان آگاه کند و موجبات عزت نظام را از طریق ایجاد اتحاد میان اقشار مختلف مردم و مسئولان فراهم آورد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری معرفی شد