faenfr

مدیران فرهنگی ری مدیران نمونه در بین ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان تهران

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری و مسئول روابط عمومی این اداره به‌عنوان مدیران نمونه در بین ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان تهران معرفی شد.

به گزارش کلینی نیوز، در مراسم گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از مدیران و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد که با حضور معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های تهران و البرز در اداره کل ارشاد استان تهران برگزار شد.

آقای «سید محمد موسوی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری به‌عنوان مدیر نمونه در بین ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان تهران معرفی شد.

به گزارش روابط ‌عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، آقای«علی رسولی» مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری به‌عنوان کارشناس برتر در سطح اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تجلیل شد.

«سید هادی حسینی» معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم، بر پیگیری برنامه‌های مصوب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجلس شورای اسلامی باهدف شکوفایی برنامه‌های دینی، فرهنگی و هنری خبر داد.

«برزین ضرغامی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز در این مراسم برافزایش کمی و کیفی برنامه‌های فرهنگی و هنری در استان تهران خبر داد و افزود: حمایت از کارکنان خدوم و پرتلاش این اداره کل، همواره موردتوجه بوده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-مدیران فرهنگی ری مدیران نمونه در بین ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان تهران