faenfr

آماده باش اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری

طرح نظارتی ضیافت در شهرستان ری آغاز شد

رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری از آغاز اجرای طرح نظارتی مشترک دستگاه های نظارتی این نهاد با عنوان طرح ضیافت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کلینی نیوز، علی کمالی نیا روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این طرح از امروز به منظور جلوگیری از سوء استفاده برخی سودجویان با همکاری دستگاه های مربوطه به صورت صبح و عصر در شهر ری و دیگر شهرهای تابعه برگزار می شود.
وی افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای خرید از سوی شهروندان و احتمال سوء استفاده برخی از سودجویان، اداره تعزیرات حکومتی ری با بسیج تمامی نیروهای قضایی و ستادی خود سعی در حضور موثر در این ماه جهت برخورد با متخلفان را دارد.
وی تصریح کرد : در همین راستا ، ضمن هماهنگی با سازمان صنعت معدن و تجارت ، اتاق اصناف و مراکز بهداشت و دامپزشکی با راه اندازی اکیپ های گشت مشترک با حضور در سراسر شهرستان و با تسریع در زمان رسیدگی و برخورد قضایی مناسب با متخلفان سعی در کاهش تخلفات دارد.
کمالی نیا حوزه های عرضه کالا و خدمات از جمله نانوایی ها ، قنادی ها ، میوه و سبزی فروشی ها ، آش و حلیم، خوار و بار، عرضه کنندگان مواد لبنی و پروتیینی و فروشگاه های زنجیره ای و چند منظوره را از اهم برنامه های طرح نظارتی ضیافت عنوان کرد.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از 860 هزار نفر و برخورداری از 56 اتحادیه توزیعی، تولیدی و خدماتی دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-طرح نظارتی ضیافت در شهرستان ری آغاز شد