faenfr

بهره برداری از درمانگاه تخصصی موعود در شهرری

فاطمه فکوریان،بخشدار مرکزی ری فاطمه فکوریان،بخشدار مرکزی ری ایرنا

بخشدار مرکزی ری در مورد روند ساخت این درمانگاه اظهار داشت: این درمانگاه با 270 مترمربع زیربنا توسط بخش خصوصی احداث و با اعتبار 18 میلیارد ریال احداث شده است.

به گزارش کلینی نیوز، فاطمه فکوریان تصریح کرد: درمانگاه موعود دارای بخش های تخصصی اورژانس شبانه روزی، اکو، تست ورزش، پوست، ارتوپدی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، بخش کودکان و اطفال است و روستاهای قاسم آباد، محمودآباد، عباس آباد، اشرف آباد، غنی آباد، فرون آباد، زمان آباد و اسلام آباد را تحت پوشش قرار می دهد.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، وی افزود: کلنگ زنی بخش فیزیوتراپی و توانبخشی کلینیک موعود نیز با اعتبارهشت میلیارد ریال امروز انجام خواهد شد تا دیگر بخش های این درمانگاه نیز تکمیل شود.
فکوریان با بیان اینکه بخش خصوصی نقش موثری در توسعه و پیشرفت همه جانبه دارد، یادآور شد: حضور بخش خصوصی به عنوان بازوی توانمند دولت می تواند در رفع موانع و مشکلات کشور در حوزه های مختلف به ویژه در بخش بهداشت و درمان بسیار اثرگذار باشد.
وی عنوان کرد: خدمت به مردم به خصوص در روستاها از اهداف و برنامه های دولت است و در این زمینه نیز اقدامات خوبی در بخش مرکزی انجام شده است.

گفتنی است، بخش کهریزک پرجمعیت ترین بخش شهرستان ری فاقد  بیمارستان و کلینک درمانی است، بخش فشافویه با بیش از 45 هزار جمعیت فاقد بیمارستان و کلینک درمانی در این شهرستان می باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-بهره برداری از درمانگاه تخصصی موعود در شهرری