faenfr

برگزاری جلسه هیات اندیشه ورز بسیج مداحان شهرری

جلسه هیات اندیشه ورز بسیج مداحان با حضور نخبگان، شعرا، پیرغلامان شهرستان های استان تهران در شهرری برگزار گردید.

به گزارش کلینی نیوز،جلسه هیئت اندیشه‌ورز بسیج مداحان با حضور نخبگان، شعرا، پیرغلامان این قشر از شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد حاج ابوالقاسمی رئیس قشر مداحان شهرستان‌های استان تهران با اشاره به لزوم بالابردن سطح کیفی و علمی بسیجیان مداح در سطح استان اظهار داشت: این امر نیاز به مطالعه تخصصی با معرفی کتب تخصصی و فاخر و آشنایی مداحان با مسائل جدید در این زمینه دارد.

وی با اشاره به رونمایی از 12 جلد کتاب تخصصی و فاخر در زمینه آشنایی مداحان با مسائل جدید بیان کرد: مداحان همواره برای افزایش سطح کیفی مداحی خود نیازمند آموزش‌های هدفمند و مستمر هستند.

رئیس قشر مداحان شهرستان‌های استان تهران ادامه داد: جهت بالا بردن سطح کیفی و علمی بسیجیان مداح در سطح استان ادامه جلسات با حضور کارشناسان و کمیته‌های تخصصی هر 2 ماه یکبار به میزبانی شهرستان‌های استان برگزار شود.

در این جلسه هیئت اندیشه‌ورز مداحان پس از تحلیل و بررسی اهداف کمیته‌ها به این نقطه رسیدند که برخی از کمیته‌ها همچون کمیته تاریخ اسلام، روضه و مقتل و روشنگری سیاسی و اعتقادات در یکدیگر ادغام و برای هر کمیته مسئولی با نظر هیئت رئیسه انتخاب شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-برگزاری جلسه هیات اندیشه ورز بسیج مداحان شهرری