faenfr

برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ری

با حضور معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مراسم معارفه مدیرجدید و تودیع مدیرسابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری برگزار شد.

به گزارش کلینی نیوزبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، «مهرشاد کاظمی» معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، ١٢ دیماه در آئین معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با اشاره به سابقه و قدمت طولانی ری اظهار داشت: ری یکی از چهار شهر قدیمی جهان با سابقه ای هشت هزار ساله است و آثار کشف شده در این منطقه، گواه وجود پیشینه تمدن و تاریخی بزرگ است.

وی افزود: ری در طول تاریخ، دوران فراز و فرود بسیاری داشته و در مقاطعی دارای شکوفایی چشمگیری بوده است و فعالیت در ری با این پیشینه کهن موجب افتخار است.

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، وجود اماکن متعدد مذهبی و تاریخی به ویژه بارگاه حضرت عبدالعظیم (ع) را از ظرفیت های مهم فرهنگی برشمرد و افزود: امیدوارم با مشارکت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، کاستی های فرهنگی و هنری برطرف و هم افزایی مطلوبی در ارتقای حوزه فرهنگ و هنر ایجاد شود.

سید حسن صفوی پیش از این، معاون اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ری بوده است.

در این جلسه از «سید محمد موسوی» به پاس تلاش در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری نیز تجلیل شد.

موسوی رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، ازمدیران فعال و پرتلاش درعرصه فرهنگی شهرستان ری بود، ایجاد نمایشگاههای قرآنی، تشکیل خانه مطبوعات و برگزاری انتخابات خانه مطبوعات در شهرستان ری، تفاهم نامه احداث ساختمان نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در بخش فشافویه و احداث سینما درشهر حسن اباد گوشه ای از فعالیت این مدیرفعال فرهنگی  است.

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ری