faenfr

منشا انتشار بوی نامطبوع در مسیر حد فاصل فرودگاه امام(ره) تا پایتخت برای چندمین بار بررسی شد

برای چندمین بار طی سال اخیرمنشا انتشار بوی نامطبوع در مسیر حد فاصل فرودگاه امام(ره) تا پایتخت توسط استاندار جدید تهران بررسی شد.

به گزارش کلینی نیوز، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران صبح روز(پنجشنبه) با حضور در مرکز تصفیه فاضلاب کارخانه های شهرستان اسلام شهر از این مراکز بازدید کرد و در جریان مشکلات زیست محیطی چند سال اخیر در مسیر حدفاصل فرودگاه امام(ره) تا پایتخت و راهکارهای رفع آن قرار گرفت.

درسال گذشته هدایت الله جمالی پورفرماندارویژه شهرستان ری با بیان اینکه شهرداری تهران برای کمتر شدن بوی ناشی از ذخیره شدن و فراوری زباله های تهران بزرگ و اطراف تلاش زیادی کرده است گفته بود: به رغم تلاش شهرداری هنوز بوی نامطبوع ساکنان منطقه کهریزک را آزار می دهد.
وی گفت: این بو در مسیر حرکت فرودگاه امام خمینی(ره) باعث ایجاد مشکلاتی شده است ضمن اینکه بر بهداشت و روان مردم منطقه نیز تاثیر نامطلوبی گذاشته است.

سید حسین هاشمی استاندار تهران سابق دراظهارنظر عجیب خود بدون نام بردن از ذخیره شدن و فراوری زباله های تهران بزرگ متعلق به سازمان بازیافت شهرداری تهران در آراد کوه دربخش کهریزک، یکی از عوامل بوی نامطبوع حاصل از یک دام داری با ۶۰۰۰ راس دام یاد کرد و افزود: با مالک دامداری هماهنگ شد و یک تصفیه خانه فاضلاب در این منطقه مستقر شد تا این بوی نامطبوع مرتفع شود.

جلسه مشترک با حضوراستاندار تهران، فرماندار شهرستان ری، مدیران استانی، معاونین فرماندار، بخشداران فشافویه و کهریزک و مدیران مرکز دفن زباله آراد کوه، صبح امروز برگزارشد.

مرکز زباله سوزی آراد کوه با تکنولوژی روز دنیا فعال بوده و روزانه در آن 200 تن زباله سوخته و از آن ساعتی 3 مگاوات برق تولید می شود، و روزانه 7 هزار و 500 تن زباله در خطوط پردازش این مرکز قرار می گیرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-منشا انتشار بوی نامطبوع در مسیر حد فاصل فرودگاه امام(ره) تا پایتخت برای چندمین بار بررسی شد