faenfr

اختصاص 60 هکتار از محله آراد کوه برای انتقال انبارهای تجمع ضایعات مناطق جنوبی شهرتهران

همرمان با تخصیص۷۰ میلیارد تومان برای رفع بوی بد اطراف فرودگاه امام(ره)،  60 هکتار از محله آراد کوه برای انتقال انبارهای تجمع ضایعات مناطق جنوبی شهرتهران اختصاص یافت.

به گزارش کلینی نیوز، درنشست ساماندهی ضایعات فروشان خلازیر در منطقه ۱۹ مقرر شد،۶۰ هکتار از محله آراد کوه برای انتقال ضایعات و پسماند مناطق جنوبی شهرتهران اختصاص یابد.

در این نشست بر پیش بینی اختصاص  ۶۰ هکتار از محله آراد کوه برای انتقال انبارهای ضایعات و پسماند مناطق جنوبی شهرتهران در راستای جمع آوری کلونی ها و نظارت و مدیریت بهداشتی پسماند تأکید شد.

هدایت الله جمالی پور امروز پنجشنبه سیردهم دی ماه در حاشیه بازدید استاندار تهران از کانون های آلاینده محیط زیست جنوب پایتخت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۷۰ میلیارد تومان برای رفع بوی بد اطراف فرودگاه امام(ره) تخصیص داده شده است.

مدیرکل محیط‌زیست استان تهران در حاشیه بازدید استاندار تهران از شهرک صنعتی شمس‌آباد و نیز محل دفن زباله از آرادکوه با اعلام اینکه در شهر تهران روزی ۱۱هزار تن زباله تولید می‌شود که ۹هزار تن آن در سایت آرادکوه دپو می‌شود.

مرکز زباله سوزی آراد کوه  روزانه در آن 200 تن زباله سوخته و از آن ساعتی 3 مگاوات برق تولید می شود و روزانه 7 هزار و 500 تن زباله در خطوط پردازش این مرکز قرار می گیرد.

نشست ساماندهی ضایعات فروشان خلازیر با حضور شهردارمنطقه ۱۹، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران پانردهم دی ماه در منطقه ۱۹برگزار شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-اختصاص 60 هکتار از محله آراد کوه برای انتقال انبارهای تجمع ضایعات مناطق جنوبی شهرتهران