faenfr

صدها پرونده تخلف قاچاق کالا و ارز در شهرستان ری تشکیل شد

کشفیات کالای قاچاق در سطح این شهرستان نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد داشته است

به گزارش کلینی نیوز، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: امسال 685 پرونده تخلف قاچاق کالا و ارز در این شهرستان به ارزش سه میلیارد و 612 میلیون و 660 هزار ریال تشکیل شده است.

عزیزاله افضلی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت:این تعداد پرونده قاچاق از 6 هزار و 100 مورد بازرسی صنفی در فرودگاه امام خمینی(ره) و پنج شهر ری، قیامدشت، باقرشهر، حسن آباد و کهریزک کشف شده است.
وی اضافه کرد: در این بازرسی ها اقلام مختلفی اعم از سیگار، آبمیوه، لوازم خانگی و لوازم آرایشی و بهداشتی کشف و ضبط و پرونده متخلفان هم به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
افضلی با بیان اینکه کشفیات کالای قاچاق در سطح این شهرستان نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد داشته است، گفت: سال گذشته 550 پرونده قاچاق و ارز به ارزش 2 میلیارد ریال کشف شد.
وی بیان کرد: با توجه به ایام نوروز، نظارت و بازرسی از واحدهای موجود در سطح بازار بسیار دقیق تر از گذشته انجام و با هر نوع تخلفی بشدت برخورد می شود.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری افزود: بیشترین محور کار و اولویت گروه های گشت و بازرسی، نظارت بر نحوه توزیع و عرضه کالاهای اساسی چون گوشت، لبنیات و حبوبات است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-صدها پرونده تخلف قاچاق کالا و ارز در شهرستان ری تشکیل شد