faenfr

210 مسجد شهرستان ری برای استقبال از ماه رمضان غبارروبی شد

رئیس مرکز امور رسیدگی به مساجد شهرستان ری از غبارروبی 210 مسجد در شهر و روستاهای این شهرستان برای استقبال از ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش کلینی نیوز، حجت الاسلام غلامرضا مبرهن روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: افطاری ساده، برگزاری نماز جماعت در سه وعده، برگزاری نماز مغرب و عشاء همراه با افطاری ساده و مراسم تلاوت قرآن کریم ویژه آقایان و خانم‌ها برای نمازگزارن خواهد بود تا از این فرصت معنوی بهره ‌مند شوند.
وی تصریح کرد:
وی تصریح کرد: سخنرانی‌های تبلیغی، تفسیر قرآن کریم و برگزاری برنامه مناجات سحر از دیگر مراسم‌های مورد نظر در ایام ماه رمضان محسوب می‌شوند.
حجت الاسلام مبرهن گفت: همچنین تشکیل حلقه‌های معرفت ویژه جوانان و برنامه‌های مربوط به احکام از دیگر موارد مورد توجه و برنامه‌های مربوط به ماه رمضان است.
وی ماه رمضان را فرصتی مناسب برای مبلغان و روحانیان در تبیین احکام دینی و مسایل روز جامعه بیان کرد و گفت: مبلغان باید از فرصت ماه مبارک رمضان برای تبیین باورهای دینی در جوانان بهره گیرند.

شهرستان ری دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-210 مسجد شهرستان ری برای استقبال از ماه رمضان غبارروبی شد