faenfr

۲۵۵ تن شکر دولتی در شهرستان ری توزیع شد

در پی شایعه کمبود شکر دربازار، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: ۲۵۵ تن شکر دولتی به منظور رفاه حال مصرف کنندگان و تنظیم بازار از ابتداری سال جاری تاکنون در این شهرستان توزیع شده است.

به گزارش کلینی نیوز،عزیزاله افضلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا اظهار داشت: از این میزان، ۱۳۵ تن در بسته بندی های ۹۰۰ گرمی در میان مردم توزیع و ۱۲۰ تن نیز به اعضای اتحادیه صنف قنادان اختصاص داده شد.

وی ادامه داد: پنج عامل پخش شکر در شهرری و ۶ عامل نیز در سایر شهرها و بخش‌های تابعه وظیفه توزیع این کالای اساسی را برعهده دارند و توزیع شکر دولتی نیز در این مراکز با نظارت بازرسان اداره صمت و بخشداری های انجام می شود.

افضلی با بیان اینکه شهرستان ری یکی از محل های تجمع واحدهای تولید مواد غذایی بخصوص شیرینی جات محسوب می شود، تصریح کرد: ۳۲۰ تن شکر دولتی نیز برای واحدهای تولیدی دارای پروانه بهره برداری و واحدهای صنفی مجوز دار اختصاص داده شده که به زودی در میان این واحدها توزیع خواهد شد.

وی یادآور شد: اداره صمت شهرستان ری در حال حاضر ۵۰ تن قند دولتی تحویل گرفته و به زودی توسط عوامل پخش به دست مردم خواهد رسید، ۱۲ تن گوشت دولتی در میان کبابی های و ۱۰۰ حلقه لاستیک نیز در میان کامیون داران توزیع شده است.

افضلی با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار استان ۳۰۰ تن برنج دولتی با نرخ هفت هزار و ۳۰۰ تومان به شهرستان ری اختصاص داده است، گفت: تاکنون ۳۰ تن آن جذب شده و از آنجایی که قیمت آن با بازار آزاد تفاوت چندانی ندارد مورد استقبال مردم واقع نشد.

{loadposition sc_position}
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-۲۵۵ تن شکر دولتی در شهرستان ری توزیع شد