faenfr

بیش از ۶۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی شهرستان ری برگزار می شود

همزمان با فرا رسیدن بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی جمهوری اسلامی ایران برنامه های کتابخانه های شهرستان ری جهت بزرگداشت این ایام اعلام شد.

به گزارش کلینی نیوز، علی اکبر قربانی رمنتی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ری با اعلام این خبر افزود: همزمان با فرارسیدن بیست وهفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران امسال نیز کتابخانه های عمومی شهرستان ری برنامه های متنوعی جهت ترویج کتابخوانی در کتابخانه های شهرستان برکزار می نمایند در روز ۲۱ آبان ماه رئیس و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ری همراه با سایر کارکنان نهاد کتابخانه های عمومی کشور با حضور در حرم مطهر امام راحل (ره) با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری تجدید میثاق می نمایند. 
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان ری، قربانی، اعلام کرد به همت کتابداران عزیز کتابخانه های شهرستان بیش از ۶۰ برنامه فرهنگی در طول این هفته در سطح کتابخانه های شهرستان برگزار می گردد که ۳ برنامه نقد و بررسی کتاب با حضور نویسندگان ملی در کتابخانه های علامه دهخدا ، امام خمینی و پیامبر اعظم (ص) حسن آباد، ۲۰برنامه  نشست کتابخوان کتابخانه ای وهمچنین نشست کتابخوان با حضور معلمان و دانش آموزان در مدارس، ۲۵ برنامه جمع خوانی ، بلند خوانی ، شاهنامه خوانی و شعر خوانی، بازدید دانش آموزان مدارس از کتابخانه های عمومی از مهمترین برنامه هایی هستند که در این هفته در کتابخانه های عمومی برگزار می گردد.
برگزاری مسابقات نقاشی ، جمله نویسی کاردستی و داستان نویسی ، برنامه های زنگ کتابخوانی در مدارس و برپایی نمایشگاه های موضوعی کتاب های نورسیده در کتابخانه ها را از دیگر برنامه های فرهنگی کتابخانه ها دانست .
وی تصریح کرد ثبت نام رایگان در کتابخانه های عمومی امسال نیز همزمان در سراسر کشور  در کتابخانه های عمومی شهرستان ری نیز در روز شنبه ۲۵ آبان ماه صورت می گیرد .

ایشان افتتاح و راه اندازی کتابخانه روستای اسلام آباد شهرستان ری را نیز از دیگر برنامه های اداره کتابخانه های شهرستان ری در طول هفته کتاب برشمردند .

{loadposition sc_position}
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-پسماند سنگبری‌ها و مشکلات زیست محیطی ساکنان جنوب پایتخت