faenfr

طی حکمی از سوی استاندار تهران؛

«توکلی کجانی» سرپرست فرمانداری ری شد

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران طی حکمی «حسین توکلی کجانی» را به سمت فرماندار ویژه شهرستان ری منصوب کرد.

استاندار تهران روز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید شهرستان ری با بیان اینکه قرارگیری حرم عبدالعظیم(ع) و وسعت بالای شهرستان ری انتخاب فرماندار این شهرستان را مشکل کرده بود، اظهار داشت: استانداری تهران با نگاه شایسته سالاری و جوانگرایی " حسین توکلی کجانی" را که از فرزندان ری است را به این سمت انتخاب کرد.

انوشیروان محسنی بند پی تاکید کرد: فرماندار جدید شهرستان ری با توجه به اینکه این شهرستان یکی از نواحی صنعتی، مرکز فرهنگی، مذهبی و تاریخی استان تهران است باید با تلاش مضاعف و کار جهادی در حوزه‌های رفع موانع تولید، کاهش بروکراسی اداری، ایجاد همدلی به دنبال ارتقای شاخص‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی باشد.

وی اضافه کرد: شهرستان ری بیش از گذشته نیازمند برنامه ریزی دقیق و مطالعاتی برای انجام طرح‌های جدید است از همین رو فرمانداری جدید این شهرستان باید فردی خلاق، عمل‌گرا، فعال و متعهد باشد.

بند پی با اشاره به سوابق فرمانداری جدید شهرستان ری، عنوان کرد: "حسین توکلی کجانی" که پیش از این بخشدار کهریزک و فرمانداری شهرستان ملارد بود در عین جوانی فردی با انگیزه و با تجربه کافی است که توانسته طی مدت مدیریت خود به عنوان بخشدار نمونه انتخاب شود.

وی ادامه داد: استانداری تهران برای انتخاب فرماندار جدید شهرستان ری از مشاوران زیادی در وزارت کشور و نمایندگان مجلس استفاده کرده است که امیدواریم در دوره مدیریت جدید شاهد تحولات مثبت زیادی در جنوب تهران باشیم.

 مراسم معارفه فرماندار جدبد شهرستان ری، با حضور انوشیروان محسنی بند پی استاندار تهران، مهدی شیخ، پروانه مافی، محسن علیجانی زمانی، علیرضا محجوب و سهیلا جلودار زاده از نمایندگان مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و مسئولان استانی و شهرستان در شهرستان ری برگزار شد

'گفتنی {loadposition sc_position} است، استاندار تهران،  صبح دوشنبه طی حکمی « حسین توکلی کجانی» را به عنوان سرپرست فرمانداری ری منصوب کرده بود

بر اساس این گزارش، توکلی در کارنامه خود سمت فرمانداری ملارد، معاون خدمات شهری شهرداری باقرشهر، عضویت چهارمین دوره شورای اسلامی باقرشهر، بخشداری کهریزک را دارد.

پیش از این احمد اسماعیلی راد سرپرست فرماندای شهرستان ری بود.

توکلی عضو ارشد حزب تکنوکرات "کارگزاران سازندگی" شهرستان ری و عضو شورای هماهنگی تشکل ها و فعالان خط امام (ره ) شهرستان ری

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

1 نظر

  • پیوند نظر امیر جمعه, 08 آذر 1398 ساعت 19:50 ارسال شده توسط امیر

    هر دم از این باغ بری می‌رسد تازه‌تر از تازه‌تری می‌رسد، حال و روز این روزهای شهرستان ری انگار رنگ و بوی این بیت را بیشتر به خود گرفته است.

    گزارش

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-«توکلی کجانی» سرپرست فرمانداری ری شد