faenfr

فرماندار شهرستان ری :مدیرانی که نمی توانند کار کنند باید بروند.

حسین توکلی کجانی فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه شورای معاونین فرمانداری اظهار داشت: فضایی که ما می خواهیم ایجاد کنیم فضای تحرکی با اولویت نظم است و مدیرانی که با این شرایط نمی توانند کار کنند باید بروند.

به گزارش کلینی نیوز، حسین توکلی کجانی فرماندار ویژه شهرستان ری روز شنبه 9/ آذرماه در جلسه شورای معاونین فرمانداری اظهار داشت: برای ارتقای جایگاه شهرستان ری بایستی فضایی پرتحرک ایجاد کنیم زیرا با بسنده کردن به ساعت کار اداری نمی‌توان کارها را پیش برد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان، وی با اشاره به اهمیت نظم در زمان برگزاری جلسه ها افزود: فضایی که ما می خواهیم ایجاد کنیم فضای تحرکی با اولویت نظم است و مدیرانی که با این شرایط نمی توانند کار کنند باید بروند.
فرماندار ری با تاکید براینکه تمام جلسات باید بدون تاخیر برگزار شود، گفت: وضعیت شهرستان از نظر ساختاری و عملکردی باید ارتقا یابد و به جایگاه واقعی ری که دارای اهمیت ویژه و سابقه کهن تاریخی است برسیم.
توکلی ادامه داد: برای این منظور بایستی مدیرانی انتخاب کنیم که در شان شهرستان ری باشند همچنین نیروهای خوب و توانمند باید شناسایی و ارتقا یابند.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو تصریح کرد: باید با همکاری و هماهنگی همدیگر فضای مناسبی برای برگزاری انتخابات باشکوه برنامه ریزی کنیم که مستلزم همدلی و کار مضاعف است.

{loadposition sc_position}
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:شهرستان ری-فرماندار شهرستان ری :مدیرانی که نمی توانند کار کنند باید بروند.