faenfr

آفریقا (40)

فرد شماره دو گروه تروریستی الشباب، روز یکشنبه و پس از درگیری سنگین با پیکارجویان الشباب خود را تسلیم نیروهای دولتی کرده است. آقای روبو اعلام کرده الشباب به دنبال کشتن اوست. ادامه مطلب...

دولت بورکینافاسو می گوید در یک "حمله تروریستی" در مرکز اوگادوگو، پایتخت این کشور، ۱۷ نفر کشته و ۸ نفر زخمی شده‌اند. ادامه مطلب...

بمبگذاری انتحاری در پایتخت سومالی دستکم ۱۰ نفر را کشت و ۱۵ نفر را زخمی کرد. انفجار روز یکشنبه ۸ مرداد در یکی از شلوغترین خیابان های موگادیشو رخ داد.اکثر قربانیان انفجار را رهگذرانی تشکیل می دهند که در بازار کنار خیابان حرکت می کردند.
ادامه مطلب...

حمله  گروه تروریستی بوکو حرام به شهری در شمال نیجریه ۱۴ کشته و ۲۴ مجروح بر جای گذاشت.

ادامه مطلب...

"انصار الشریعه" یکی از بزرگترین گروه‌های تروریستی خود را منحل کرده و در پیامی از تمام گروه‌ها و سازمان‌های جهادگرا خواسته است که علیه نیروهای "غیراسلامی" متحد شوند.

ادامه مطلب...

گروه تروریستی داعش اعلام کرد حمله مسلحانه روز جمعه به مسیحیان مصر از سوی پیکارجویان آن گروه صورت گرفته است.

ادامه مطلب...

تعداد قابل ملاحظه از کسانی که در بازارهای مجازی خرید و فروش اسلحه حضور دارند، در رابطه با شبه‌نظامیان افراط‌گرای لیبی قرار دارند.

ادامه مطلب...

انفجارهای انتحاری در دو کلیسای قبطی در روز یکشنبه ۲۰ فروردین در مصر دستکم ۴۳ کشته و بیش از صد مجروح بر جا گذاشت.

ادامه مطلب...

نیروهای ارتش مصر امروز دوشنبه هفتم فروردین ماه توانستند هشت تروریست داعشی را در اطراف شهر "رفح" در شبه جزیره سینا به هلاکت برسانند. این تروریست ها قصد داشتند که برای نیروهای ارتش مصر کمین بگذراند.

ادامه مطلب...

سرکرده گروه تروریستی بوکوحرام در نیجریه مدعی شد اعضای این گروه یک خلافت در غرب و مرکز آفریقا برپا خواهند کرد و تا آن زمان به نبرد ادامه خواهند داد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از3