faenfr

آسیا (331)

یک روزنامه آمریکایی، دولت این کشور قصد دارد به ارسال کمک‌های تسلیحاتی خود برای شورشیان مخالف رژیم سوریه پایان دهد. به گفته یک مقام آمریکایی، این اقدام "پیروزی پوتین" به‌شمار می‌رود.

ادامه مطلب...

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا اعلام کرده است که نیروهای آمریکایی ابوسید، رهبر گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) در افغانستان را کشته‌اند. ادامه مطلب...

وزیر دفاع آمریکا روز جمعه گفت:آمریکا نمی‌تواند خبر کشته شدن ابوبکر البغدادی رهبر گروه افراطی داعش را تایید کند.

ادامه مطلب...

ارتش عراق موفق شده موصل را به طور کامل از کنترل گروه تروریستی "دولت اسلامی" خارج کند. عبادی که شخصا به موصل رفته بود، از آنجا این پیروزی را به مردم عراق تبریک گفت.

ادامه مطلب...

گروه تروریستی ابوسیاف که از متحدان "گروه تکفیری تروریستی" داعش است در جزیره جولو ۲۲ گروگان در اختیار دارد که ۱۴ تن آنها غیر فیلیپینی هستند.

ادامه مطلب...

سناتور جمهوریخواه آمریکا، «تا زمانی که طالبان تصور کند شکست نمی خورد، مذاکره نخواهد کرد. چرا وقتی در حال پیروزی است مذاکره کند؟ بنابراین برای پیشدستی در جنگ و ورود به یک مذاکره جدی برای حل مناقشه ما باید پیروز شویم.»

ادامه مطلب...

نیروهای نظامی عراق موفق شدند ساختمان ویران شده مسجد نوری در موصل را به تصرف خود در آورند. ارتش اعلام کرد که نبرد بر سر تصرف کامل موصل چند روز دیگر به پایان می‌رسد.

ادامه مطلب...

وزارت اطلاعات ایران شماری از اعضای یک گروه تروریستی که قصد انجام عملیات در استان‌های مرکزی و شهرهای مذهبی ایران را داشتند، بازداشت شدند. به گفته منابع امنیتی ایران این گروه وابسته به داعش بوده است.

ادامه مطلب...

وزیر خارجه روسیه بار دیگر اعلام کرد «با اطمینان بالا» می توان گفت که ابوبکر البغدادی کشته شده است.

ادامه مطلب...

وزارت دفاع روسیه از حمله موشکی امروز خود به مقرهای گروه تروریستی داعش در سوریه خبر داد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از24

برچسب