faenfr

آسیا (415)

مقامات اطلاعاتی روسیه می‌گویند یک زیرشاخه داعش توانسته حدود ۵۰۰۰ شبه‌نظامی را در مرزهای شمالی افغانستان با جمهوری‌های شوروی سابق گردهم آورد.

ادامه مطلب...

گروه های مسلح که احتمالا با گروه تروریستی داعش در ارتباط هستند، به اردوگاه های مسلمانان روهینگیا در بنگلادش نفوذ کرده و در حال آدم ربایی و تهدید به خشونت هستند.

ادامه مطلب...

گروه تروریستی داعش مسئولیت انفجار‌های خونین روز یکشنبه در سریلانکا را بر عهده گرفت. ادامه مطلب...

اناس هولش پاولسن، ثروتمندترین شهروند دانمارک و همسرش سه تن از فرزندان خود را در جریان بمبگذاری های سریلانکا از دست دادند.

ادامه مطلب...

مسیحیان کاتولیک مذهب در سری‌لانکا معمولا به عنوان جمعیتی متحد کننده در این کشور شناخته می‌شوند زیرا در میان همه اقشار از تامیل‌ها تا سیلانی‌ها حضور دارند. با این حال از آنجا که مسیحیان موافق تحقیقات خارجی در مورد جنایات ارتش علیه تامیل‌ها بوده‌اند، کینه‌ای تاریخی از آنها در میان برخی مردم وجود دارد.

ادامه مطلب...

دو نفر از اعضای گروهک‌های تروریستی که عامل کشته شدن سرهنگ غلامحسن جام دوست از ماموران پلیس راهور زاهدان نیز بودند، دستگیر شدند.

ادامه مطلب...

شیعیان پاکستان در اعتراض به حملات تروریستی در کویته (یکی از شهرهای پاکستان) تحصن کردند. ادامه مطلب...

سخنگوی اداره مبارزه با تروریسم اتریش می‌گوید، حال ارتباط راستگرایان نیوزیلندی با افراطیون اتریشی آشکار شده است.

ادامه مطلب...

غیرنظامیان در جریان جنگ داخلی در افغانستان تاوان بسیار سنگینی را پرداخت کرده اند. بر اساس گزارش نهادهای حقوق بشری طی ده سال اخیر بیش از ۳۲ هزار غیر نظامی در این مناقشه خونین جان باخته و بیش از ۶۰ هزار نفر نیز تاکنون زخمی و یا معلول شده اند.

ادامه مطلب...

در پی وقوع چند انفجار در نزدیکی مراسم بزرگداشت نوروز در کابل، پایتخت افغانستان، دست کم ۶ نفر کشته و شمار زیادی زخمی شده‌اند. اطلاعات گوناگون و ضدونقیضی در باره چگونگی حمله منتشر شده‌ است.

ادامه مطلب...
صفحه1 از30

برچسب