faenfr

آسیا (421)

همزمان با صدمین سالگرد استقلال افغانستان انفجار چندین بمب‌ جاساز‌ی‌شده در چند نقطه شهر جلال‌آباد مرکز ولایت ننگرهار در شرق افغانستان مراسم جشن استقلال در این شهر را برهم زد. مقام‌های بیمارستان ننگرهار به بی‌بی‌سی گفتند ۱۲۰ زخمی از این رویدادها به این بیمارستان منتقل شده‌اند که دست‌کم سی کودک مشمول آنها است. ادامه مطلب...

یک مقام امنیتی عراق گفت که در پی این اتفاق شرکت اکسوموبیل برای خروج ۲۰ کارمند خارجی خود از عراق آماده می‌شود.

ادامه مطلب...

سخنگوی طالبان در واکنش به اظهارات یک مقام آمریکایی گفت: گروه تروریستی داعش در مناطق شرقی افغانستان از کمک نیروی هوایی و اطلاعاتی آمریکا برخوردار است.

ادامه مطلب...

عفو بین‌الملل می‌گوید حملات نیروهای نظامی میانمار به ایالت راخین از ماه ژانویه، بار دیگر کشته و زخمی بر جا گذاشته است. رئیس شاخه آلمان این سازمان می‌گوید، شورای امنیت باید قدرت عملش در برخورد با این جنایت را ثابت کند.

ادامه مطلب...

مردی با چاقو حداقل شانزده دانش‌آموز را در شهر کاواساکی، در حاشیه جنوبی توکیو، پایتخت ژاپن زخمی کرده و دو نفر را کشته است. ادامه مطلب...

دادگاهی در بغداد روز دوشنبه یک عضو دیگر داعش را که شهروند فرانسه است به اعدام محکوم کرد. پیش از این در روز یکشنبه، سه فرانسوی دیگر نیز به جرم عضویت در گروه موسوم به دولت اسلامی از سوی دادگاه عراق به اعدام محکوم شده بودند.

ادامه مطلب...

مقامات اطلاعاتی روسیه می‌گویند یک زیرشاخه داعش توانسته حدود ۵۰۰۰ شبه‌نظامی را در مرزهای شمالی افغانستان با جمهوری‌های شوروی سابق گردهم آورد.

ادامه مطلب...

گروه های مسلح که احتمالا با گروه تروریستی داعش در ارتباط هستند، به اردوگاه های مسلمانان روهینگیا در بنگلادش نفوذ کرده و در حال آدم ربایی و تهدید به خشونت هستند.

ادامه مطلب...

گروه تروریستی داعش مسئولیت انفجار‌های خونین روز یکشنبه در سریلانکا را بر عهده گرفت. ادامه مطلب...

اناس هولش پاولسن، ثروتمندترین شهروند دانمارک و همسرش سه تن از فرزندان خود را در جریان بمبگذاری های سریلانکا از دست دادند.

ادامه مطلب...
صفحه1 از31

برچسب