faenfr

دستگیری 2 نفر از اعضای گروهک های تروریستی در زاهدان

  • سه شنبه, 27 فروردين 1398 ساعت 14:17
  • منتشرشده در آسیا
قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان

دو نفر از اعضای گروهک‌های تروریستی که عامل کشته شدن سرهنگ غلامحسن جام دوست از ماموران پلیس راهور زاهدان نیز بودند، دستگیر شدند.

به گزارش کلینی نیوز، سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان  ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه در زاهدان اظهار کرد:در تاریخ 18 دی ماه سال گذشته اتفاق افتاد، تیم ویژه‌ای تلاش کردند تا عاملان را شناسایی و دستگیر کنند، که در نهایت یک تیم دو نفر شناسایی شد که یکی از این افراد عضو یکی از گروهک تروریستی بوده و در داخل استان اقدامات خرابکارانه انجام می‌داده است.

به گزارش خبرگزاری فارس،  وی افزود: این فرد 7 گروه و 7 کانال فضای مجازی را در داخل استان برای گروهک‌های تروریستی خارج مرز ایجاد کرده بود و منابع مالی آنها به اتفاق جذب نیرو برای اعضای گروهک بر عهده داشت.

قنبری گفت: هدف این تیم این بود که از کشور عزیمت کنند و خارج از مرزها با اعضای گروهک‌های تروریستی به عنوان عامل عملیاتی گروه کار کنند و برای اثبات خود از طرف گروهک ماموریت پیدا می‌کنند که داخل استان اقدامات تروریستی انجام دهند که اولین ترورشان شهادت شهید جام دوست بود که از قبل گروهک برنامه ریزی لازم را برای آنها انجام داده بود و نوع ترور و چگونگی آن را آموزش داده بود که آنها بعد از عملیات کور خود از صحنه حادثه فیلم‌برداری کرده بودند برای گروهک تروریستی ارسال کرده بودند که با تلاش پلیس فتا اقدامات لازم برای شناسایی این افراد انجام شد.

وی ادامه داد: اقدامات دیگری در دست انجام داشتند که در تله ماموران پلیس گرفتار و به اقدامات خود اعتراف کردند و هر دو نفر به فاصله چند روز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از گروه تروریستی خاصی نامی نبرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:تروریسم-آسیا-دستگیری 2 نفر از اعضای گروهک های تروریستی در زاهدان