faenfr

اروپا (84)

دهها نفر ازامامان مساجد از کشورهای مختلف اروپایی با یک اتوبوس عازم شهرهایی شدند که قربانی تروریسم داعش بوده‌اند. آنها گفته‌اند با این حرکت خود قصد مبارزه با افراط گری‌هایی را دارند که به نام اسلام انجام می‌شود.

ادامه مطلب...

دو مظنون کلاه به سر یکشنبه شب به سوی نمازگزارانی که مسجد الرحمه در شهر اوینیون را ترک می کردند، آتش گشودند.

ادامه مطلب...

وزیر آموزش و پژوهش آلمان بودجه‌ای معادل ۳۵ میلیون یورو پیش‌بینی کرده است. نیمی از این پول به پنج پروژه‌ای اختصاص خواهد یافت که محور آن‌ها پژوهش پیرامون ساختار گروه‌های افراطی، مقابله با نفرت‌پراکنی و همچنین کشف راهکارهای گروه‌های افراطی برای جذب نیرو است.

ادامه مطلب...

تنها ساعتی بعد از حمله یک ون به مسلمانان در مقابل مسجدی در شمال لندن، «جی.کی. رولینگ» نویسنده هفت‌گانه مشهور «هری پاتر» در چند توئیتر ضمن دفاع از مسلمانان، از اینکه رسانه ها از واژه «تروریست» برای نامیدن عامل حملات استفاده نمی کنند، انتقاد کرد.

ادامه مطلب...

نخست‌وزیر بریتانیا حمله به نمازگزارن یک مسجد در شمال لندن را محکوم کرد. او حمله یک خودروی ون به جمعی از مسلمانانی که در حال ترک مسجد بودند را تلاشی "انزجارآور" خواند که هدف آن نابودی آزادی‌هایی مانند آزادی دین است.

ادامه مطلب...

۳ هزار نفرمسلمانان مقیم آلمان درتظاهرات مخالف تروریسم شرکت کردند.

اتحادیه ترکی‌اسلامی "دیتیب" گفته بود که این تظاهرات به وجهه مسلمانان آلمان لطمه می‌زند.

ادامه مطلب...

پلیس بریتانیا روز شنبه اعلام کرد شمار قربانیان آتش سوزی اخیر در برج گرنفل در لندن به ۵۸ نفر رسیده است.

ادامه مطلب...

مقامات لندن روز جمعه اعلام کردند تعداد قربانیان ناشی از آتش‌سوزی در ساختمان مسکونی ۲۴ طبقه‌ای در غرب لندن به ۳۰ نفر رسیده است.

ادامه مطلب...

یک هواپیمای خطوط هوایی "ایزی‌جت" به دلیل حضور چند مسافر مشکوک در هواپیما، خارج از برنامه در فرودگاه کلن-بن آلمان فرود آمد. این هواپیما دارای ۱۵۱ مسافر و از لیوبلیانا راهی لندن بود.

ادامه مطلب...

درجریان برخورد یک خودرو با عابران پیاده در شهر آمستردام هلند هشت نفر زخمی شدند. به گفته پلیس شهر هلند هیچ نشانه ای از دخالت تروریست ها در این حادثه وجود ندارد. ادامه مطلب...

صفحه1 از6