faenfr

اروپا (90)

انفجار در متروی لندن باعث زخمی شدن و سوختن ۲۲ تن از مسافران شده و پلیس لندن حادثه را "تروریستی" توصیف کرده است.

ادامه مطلب...

مقامات امنیتی آلمان در پی ۱۱ هزار و یکصد گذرنامه سفیدی هستند که داعش در جریان جنگ سوریه به آن‌ها دست یافته است.

ادامه مطلب...

۹ روز پیش، در خیابانی توریستی در بارسلون، ونی به میان جمعیت راند و ۱۴ نفر را کشت. کمی بعد در اتفاقی مشابه در شهر کمبریلز ماموران پلیس پنج مظنون حامل کمربندهای انفجاری را در یک خودرو کشتند.

ادامه مطلب...

در بسیاری از حملات تروریستی، گروه "دولت اسلامی" یا داعش بلافاصله مسئولیت آنها را برعهده می‌گیرد. این کار غالبا از طریق پلتفرم "اعماق" صورت می‌گیرد که به بلندگوی داعش معروف است. اما آیا "داعش" و "اعماق" یکی هستند؟

ادامه مطلب...

یک خودروی باری در شهر بارسلون اسپانیا خود را به جمعیت زد. در این حمله دست‌کم ۱۳ نفر کشته و بیش از ۵۰ نفر زخمی شده‌اند.

ادامه مطلب...

ترکیه فهرست مناقشه‌انگیزی را پس گرفته که در آن شماری از شرکت‌های آلمانی به حمایت از تروریسم متهم شده بودند. این فهرست شامل ۷۰۰ شرکت آلمانی بود که دولت ترکیه آنها را متهم به حمایت از سازمان‌های تروریستی در ترکیه کرده بود.

ادامه مطلب...

دهها نفر ازامامان مساجد از کشورهای مختلف اروپایی با یک اتوبوس عازم شهرهایی شدند که قربانی تروریسم داعش بوده‌اند. آنها گفته‌اند با این حرکت خود قصد مبارزه با افراط گری‌هایی را دارند که به نام اسلام انجام می‌شود.

ادامه مطلب...

دو مظنون کلاه به سر یکشنبه شب به سوی نمازگزارانی که مسجد الرحمه در شهر اوینیون را ترک می کردند، آتش گشودند.

ادامه مطلب...

وزیر آموزش و پژوهش آلمان بودجه‌ای معادل ۳۵ میلیون یورو پیش‌بینی کرده است. نیمی از این پول به پنج پروژه‌ای اختصاص خواهد یافت که محور آن‌ها پژوهش پیرامون ساختار گروه‌های افراطی، مقابله با نفرت‌پراکنی و همچنین کشف راهکارهای گروه‌های افراطی برای جذب نیرو است.

ادامه مطلب...

تنها ساعتی بعد از حمله یک ون به مسلمانان در مقابل مسجدی در شمال لندن، «جی.کی. رولینگ» نویسنده هفت‌گانه مشهور «هری پاتر» در چند توئیتر ضمن دفاع از مسلمانان، از اینکه رسانه ها از واژه «تروریست» برای نامیدن عامل حملات استفاده نمی کنند، انتقاد کرد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از7