faenfr

اروپا (93)

دیوان عالی جرائم عادی وجنایی آلمان (Bundesgerichtshof) حکمی صادر کرد که می‌تواند مرجعی برای برائت زنان آلمانی وابسته به گروه تروریستی داعش شود.

ادامه مطلب...

اصحاب رسانه در مالت با به راه‌انداختن یک کارزار ملی نسبت به قتل روزنامه‌نگار افشاگر دست به اعتراضات گسترده زدند. دافنه کاروآنا گالیتسیا به تازگی در انفجار خودرویش کشته شد. پسران وی خواستار کناره‌گیری نخست‌وزیر شده‌اند.

ادامه مطلب...

به دنبال قتل یک زن روزنامه‌نگار در جمهوری مالت، پسر وی صریحاً نخست‌وزیر و اطرافیانش را متهم کرد.

ادامه مطلب...

انفجار در متروی لندن باعث زخمی شدن و سوختن ۲۲ تن از مسافران شده و پلیس لندن حادثه را "تروریستی" توصیف کرده است.

ادامه مطلب...

مقامات امنیتی آلمان در پی ۱۱ هزار و یکصد گذرنامه سفیدی هستند که داعش در جریان جنگ سوریه به آن‌ها دست یافته است.

ادامه مطلب...

۹ روز پیش، در خیابانی توریستی در بارسلون، ونی به میان جمعیت راند و ۱۴ نفر را کشت. کمی بعد در اتفاقی مشابه در شهر کمبریلز ماموران پلیس پنج مظنون حامل کمربندهای انفجاری را در یک خودرو کشتند.

ادامه مطلب...

در بسیاری از حملات تروریستی، گروه "دولت اسلامی" یا داعش بلافاصله مسئولیت آنها را برعهده می‌گیرد. این کار غالبا از طریق پلتفرم "اعماق" صورت می‌گیرد که به بلندگوی داعش معروف است. اما آیا "داعش" و "اعماق" یکی هستند؟

ادامه مطلب...

یک خودروی باری در شهر بارسلون اسپانیا خود را به جمعیت زد. در این حمله دست‌کم ۱۳ نفر کشته و بیش از ۵۰ نفر زخمی شده‌اند.

ادامه مطلب...

ترکیه فهرست مناقشه‌انگیزی را پس گرفته که در آن شماری از شرکت‌های آلمانی به حمایت از تروریسم متهم شده بودند. این فهرست شامل ۷۰۰ شرکت آلمانی بود که دولت ترکیه آنها را متهم به حمایت از سازمان‌های تروریستی در ترکیه کرده بود.

ادامه مطلب...

دهها نفر ازامامان مساجد از کشورهای مختلف اروپایی با یک اتوبوس عازم شهرهایی شدند که قربانی تروریسم داعش بوده‌اند. آنها گفته‌اند با این حرکت خود قصد مبارزه با افراط گری‌هایی را دارند که به نام اسلام انجام می‌شود.

ادامه مطلب...
صفحه1 از7