faenfr

آمریکا (50)

خانواده‌ها و بازماندگان حدود ۲۵۰۰ نفر از قربانیان آن حملات، و همینطور بیش از ۲۰ هزار نفر از افراد و شرکت‌هایی که در آن حملات خسارت دیدند، با طرح شکایت از عربستان سعودی در دادگاه‌های آمریکا، خواهان میلیاردها دلار غرامت از ریاض شده‌اند.

ادامه مطلب...

حادثه روز جمعه با حمله شدید لفظی و فحاشی مردی علیه دو دختر جوان که یکی از آنها حجاب داشت شروع شد.

ادامه مطلب...

در صورت اعمال، این قانون می تواند روزانه صدها هزار مسافر و هزاران پرواز را تحت تأثیر قرار دهد.

ادامه مطلب...

تالیسن میردین نامکای-مشه یکی از دو مردی بود که در نزاع با جرمی جوزف کریستین چاقو خوردند و دقایقی بعد بر اثر شدت جراحات درگذشتند.

ادامه مطلب...

تیراندازی در کلوبی شبانه در ایالت اوهایو در شرق آمریکا دست‌کم یک کشته و ۱۴ زخمی برجای گذاشته است.

ادامه مطلب...

سازمان تروریستی القاعده قصد دارد در حملات انفجاری خود، بمب‌های دست‌ساز را با استفاده از ظرفیت‌های الکترونیکی لپ‌تاپ، تبلت، دوربین و دستگاه‌های نمایش DVD در هواپیما منفجر کند. عملیات انفجاری تروریست‌ها در موگادیشو در سومالی بر این اساس برنامه‌ریزی شده بود.

ادامه مطلب...

صدها تن از خانواده های کشته شدگان در حملات ۱۱ سپتامبر در شکایت از عربستان سعودی به دیگرانی پیوستند که پیشتر از این، عربستان سعودی را مسئول حملات تروریستی دانسته و از آن شکایت کرده بودند.

ادامه مطلب...

مشاور ارشد دونالد ترامپ٬ رئیس جمهور آمریکا در گفت‌وگویی تلویزیونی برای دفاع از فرمان ممانعت از ورود شهروندان هفت کشور٬ مثالی از "کشتاری" زد که هیچگاه اتفاق نیفتاده است.

ادامه مطلب...

در حمله مسلحانه به فرودگاهی در در ایالت فلوریدای آمریکا دستکم ۵ نفر کشته شدند

ادامه مطلب...

مسئولان بهداشتی کانادا می‌گویند مصرف بیش از حد داروی مسکن فنتانیل جان ۹ نفر را طی ۲۴ ساعت در ونکوور گرفته است. ادامه مطلب...

صفحه1 از4