faenfr
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

آمریکا (68)

گروگان‌گیری در یک کنیسه در شهر کالیویل تگزاس نیمه‌شب شنبه، پس از ۱۰ ساعت با آزادی گروگان‌ها و قتل مهاجم به دست نیروهای پلیس پایان یافت. گروگان‌گیر خواستار آزادی یک زندان پاکستانی محکوم به تروریسم شده بود.

ادامه مطلب...

یک تیم کارشناسی سازمان ملل از آمریکا خواست اردوگاه زندانیان گوانتانامو را تعطیل کند. این کارشناسان حقوق بشر می‌گویند، گوانتانامو "لکه ننگینی" برای نظام قانون‌مدار آمریکا و وضعیت حاکم بر این اردوگاه "غیرقابل قبول" است.

ادامه مطلب...

یک فرد مظنون به عضویت در گروه "دولت اسلامی" (داعش) در دادگاهی در آمریکا در برابر اتهامات توطئه برای قتل چهار گروگان آمریکایی اقرار به گناه کرده است. ادامه مطلب...

هزاران نفر در هاوانا و دیگر شهرهای کوبا علیه کند بودن واکسیناسیون ویروس کرونا و مدیریت همه گیری کویید-۱۹ تظاهرات کرده اند. ادامه مطلب...

مارتین موئیز، همسر جوونل موئیز، رئیس جمهور ترور شده هائیتی که در جریان حمله چهارشنبه گذشته زخمی و در بیمارستان بستری شده بود، روز شنبه اولین بیانیه رسمی خود را پس از این حادثه منتشر کرد.

ادامه مطلب...

در پی تیراندازی مرگبار یک نظامی عربستانی در یکی از پایگاه های نیروی دریایی آمریکا در ایالت فلوریدا، مقامات امنیتی آمریکایی چند شهروند سعودی را برای بازجویی بازداشت کرده اند.

ادامه مطلب...

شورای شهر سان‏ فرانسیسکو بزرگ ترین لابی هوادار مالکیت سلاح در آمریکا را یک "سازمان تروریستی داخلی" نامیده است. ادامه مطلب...

چند کشور به دنبال تیراندازی های اخیر در شهرهای ال پاسو و دیتون آمریکا به اتباع خود درباره سفر به ایالات متحده هشدار دادند.

ادامه مطلب...

رئیس پلیس ویرجینیا بیچ روز شنبه ۱۱ خرداد اعلام کرد عامل تیراندازی مرگبار عصر روز گذشته در این شهر واقع در سواحل شرقی ایالت ویرجینیا شناسایی شده است.

ادامه مطلب...

چندین روز بعد از حمله به مسجد کرایست‌چرچ در نیوزیلند، یک سرویس خصوصی برای حفاظت از عبادتگاه‌های مسلمانان در نیویورک آغاز به کار کرد و بلافاصله جنجال‌آفرین شد.

ادامه مطلب...

صفحه1 از5