faenfr

آمریکا (55)

سزار سایوک، مرد ۵۶ ساله‌ای که در پلیس در جنوب فلوریدا به اتهام تهیه و ارسال بسته‌های انفجاری بازداشت کرده عصر جمعه در دادگاه تفهیم اتهام شد.

ادامه مطلب...

 در نامه فعالان سیاسی، کارشناسان، وکلا و اساتید دانشگاه در آمریکاآمده است: 19 عامل هواپیماربا در حادثه 11 سپتامبر، 15 تن تبعه عربستان سعودی بودند و هیچ ایرانی در بین آن‌ها حضور نداشت.

ادامه مطلب...

گروهی متشکل از ۱۶ متخصص از کانادا، شیلی، اسپانیا، دانمارک و آمریکا با بررسی‌زهرابه‌های بازمانده از جسد گفته‌اند که سرطان نمی‌تواند به طور قطع علت مرگ نرودا بوده باشد.

ادامه مطلب...

بسیاری از اسناد پرونده قتل جان اف کندی، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، هنوز فاش نشده است. این اسناد می‌توانند منبع مهمی برای مدافعان مختلف "تئوری توطئه" باشند.

ادامه مطلب...

به گفته بازپرسان این پرونده، رحیمی خود را «سرباز جنگ مقدس با آمریکا» دانسته و تحت تاثیر داعش و القاعده بوده است.

ادامه مطلب...

خانواده‌ها و بازماندگان حدود ۲۵۰۰ نفر از قربانیان آن حملات، و همینطور بیش از ۲۰ هزار نفر از افراد و شرکت‌هایی که در آن حملات خسارت دیدند، با طرح شکایت از عربستان سعودی در دادگاه‌های آمریکا، خواهان میلیاردها دلار غرامت از ریاض شده‌اند.

ادامه مطلب...

حادثه روز جمعه با حمله شدید لفظی و فحاشی مردی علیه دو دختر جوان که یکی از آنها حجاب داشت شروع شد.

ادامه مطلب...

در صورت اعمال، این قانون می تواند روزانه صدها هزار مسافر و هزاران پرواز را تحت تأثیر قرار دهد.

ادامه مطلب...

تالیسن میردین نامکای-مشه یکی از دو مردی بود که در نزاع با جرمی جوزف کریستین چاقو خوردند و دقایقی بعد بر اثر شدت جراحات درگذشتند.

ادامه مطلب...

تیراندازی در کلوبی شبانه در ایالت اوهایو در شرق آمریکا دست‌کم یک کشته و ۱۴ زخمی برجای گذاشته است.

ادامه مطلب...
صفحه1 از4