faenfr

آمریکا (61)

چند کشور به دنبال تیراندازی های اخیر در شهرهای ال پاسو و دیتون آمریکا به اتباع خود درباره سفر به ایالات متحده هشدار دادند.

ادامه مطلب...

رئیس پلیس ویرجینیا بیچ روز شنبه ۱۱ خرداد اعلام کرد عامل تیراندازی مرگبار عصر روز گذشته در این شهر واقع در سواحل شرقی ایالت ویرجینیا شناسایی شده است.

ادامه مطلب...

چندین روز بعد از حمله به مسجد کرایست‌چرچ در نیوزیلند، یک سرویس خصوصی برای حفاظت از عبادتگاه‌های مسلمانان در نیویورک آغاز به کار کرد و بلافاصله جنجال‌آفرین شد.

ادامه مطلب...

یک زن شهروند اسرائیلی که در ایالات متحده زندگی می کند روز سه شنبه اتهام خود مبنی بر دستیاری در طرح حمله از جانب گروه تروریستی داعش را پذیرفت. ادامه مطلب...

رئیس جمهور آمریکا، درتوییتی نوشت: «به مایک پمپئو وزیر امور خارجه دستور داده‌ام و او کاملا موافق است که نباید به هدی مثنی اجازه داد که به کشور برگردد.»

ادامه مطلب...

یک عضو گارد ساحلی آمریکا که به عنوان «تروریست داخلی» معرفی شده و در ۱۵ فوریه در واشنگتن دستگیر شده، در پی قتل جمعی از سیاستمداران و روزنامه‌نگاران برجسته بوده است.

ادامه مطلب...

سزار سایوک، مرد ۵۶ ساله‌ای که در پلیس در جنوب فلوریدا به اتهام تهیه و ارسال بسته‌های انفجاری بازداشت کرده عصر جمعه در دادگاه تفهیم اتهام شد.

ادامه مطلب...

 در نامه فعالان سیاسی، کارشناسان، وکلا و اساتید دانشگاه در آمریکاآمده است: 19 عامل هواپیماربا در حادثه 11 سپتامبر، 15 تن تبعه عربستان سعودی بودند و هیچ ایرانی در بین آن‌ها حضور نداشت.

ادامه مطلب...

گروهی متشکل از ۱۶ متخصص از کانادا، شیلی، اسپانیا، دانمارک و آمریکا با بررسی‌زهرابه‌های بازمانده از جسد گفته‌اند که سرطان نمی‌تواند به طور قطع علت مرگ نرودا بوده باشد.

ادامه مطلب...

بسیاری از اسناد پرونده قتل جان اف کندی، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، هنوز فاش نشده است. این اسناد می‌توانند منبع مهمی برای مدافعان مختلف "تئوری توطئه" باشند.

ادامه مطلب...
صفحه1 از5