faenfr

آمریکا (58)

یک زن شهروند اسرائیلی که در ایالات متحده زندگی می کند روز سه شنبه اتهام خود مبنی بر دستیاری در طرح حمله از جانب گروه تروریستی داعش را پذیرفت. ادامه مطلب...

رئیس جمهور آمریکا، درتوییتی نوشت: «به مایک پمپئو وزیر امور خارجه دستور داده‌ام و او کاملا موافق است که نباید به هدی مثنی اجازه داد که به کشور برگردد.»

ادامه مطلب...

یک عضو گارد ساحلی آمریکا که به عنوان «تروریست داخلی» معرفی شده و در ۱۵ فوریه در واشنگتن دستگیر شده، در پی قتل جمعی از سیاستمداران و روزنامه‌نگاران برجسته بوده است.

ادامه مطلب...

سزار سایوک، مرد ۵۶ ساله‌ای که در پلیس در جنوب فلوریدا به اتهام تهیه و ارسال بسته‌های انفجاری بازداشت کرده عصر جمعه در دادگاه تفهیم اتهام شد.

ادامه مطلب...

 در نامه فعالان سیاسی، کارشناسان، وکلا و اساتید دانشگاه در آمریکاآمده است: 19 عامل هواپیماربا در حادثه 11 سپتامبر، 15 تن تبعه عربستان سعودی بودند و هیچ ایرانی در بین آن‌ها حضور نداشت.

ادامه مطلب...

گروهی متشکل از ۱۶ متخصص از کانادا، شیلی، اسپانیا، دانمارک و آمریکا با بررسی‌زهرابه‌های بازمانده از جسد گفته‌اند که سرطان نمی‌تواند به طور قطع علت مرگ نرودا بوده باشد.

ادامه مطلب...

بسیاری از اسناد پرونده قتل جان اف کندی، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، هنوز فاش نشده است. این اسناد می‌توانند منبع مهمی برای مدافعان مختلف "تئوری توطئه" باشند.

ادامه مطلب...

به گفته بازپرسان این پرونده، رحیمی خود را «سرباز جنگ مقدس با آمریکا» دانسته و تحت تاثیر داعش و القاعده بوده است.

ادامه مطلب...

خانواده‌ها و بازماندگان حدود ۲۵۰۰ نفر از قربانیان آن حملات، و همینطور بیش از ۲۰ هزار نفر از افراد و شرکت‌هایی که در آن حملات خسارت دیدند، با طرح شکایت از عربستان سعودی در دادگاه‌های آمریکا، خواهان میلیاردها دلار غرامت از ریاض شده‌اند.

ادامه مطلب...

حادثه روز جمعه با حمله شدید لفظی و فحاشی مردی علیه دو دختر جوان که یکی از آنها حجاب داشت شروع شد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از5