faenfr

عامل تیراندازی مرگبار «ویرجینیا بیچ» شناسایی شد

رئیس پلیس ویرجینیا بیچ روز شنبه ۱۱ خرداد اعلام کرد عامل تیراندازی مرگبار عصر روز گذشته در این شهر واقع در سواحل شرقی ایالت ویرجینیا شناسایی شده است.

به گزارش کلینی نیوزبه نقل از آسوشیتدپرس، او گفت «دواین کرادوک» که سابقه پانزده سال کار در شهرداری به عنوان مهندس تاسیسات شهری را دارد، تیراندازی است که جان ۱۲ نفر را گرفت.

جیمز کاروِرا رئیس پلیس شهر ویرجینیا بیچ که در یک نشست خبری با خبرنگاران گفت‌وگو می‌کرد، اشاره‌ای به انگیزه مهاجم از حمله نکرد، اما گفت تحقیقات ادامه دارد.

رئیس جمهوری ایالات متحده در پیامی در توئیتر، ضمن ابراز همدردی با بازماندگان قربانیان حادثه، از آمادگی دولت فدرال برای ارائه هر آنچه مورد نیاز باشد خبر داد.

درتیراندازی که عصر جمعه ۱۰ خرداد، در شهرداری شهر ویرجینیا بیچ آمریکا رخ داد، ۴ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

فرد مهاجم که از کارمندان قدیمی و ناراضی شهرداری این شهر در شرق ایالت ویرجینیای آمریکا بود، در تیراندازی پلیس کشته شد.

جیمز سرورا، رئیس پلیس ویرجینیا بیچ، گفت که این حادثه اندکی بعد از ساعت ۴ بعد از ظهر هنگامی رخ داد که مهاجم وارد ساختمان خدمات عمومی شهرداری شد و بی‌درنگ به سوی قربانیان تیراندازی کرد.

به گفته رئیس پلیس، در پی این تیراندازی نیروهای پلیس وارد ساختمان شدند و کارکنان را تا حد امکان خارج کردند و سپس به شلیک فرد مهاجم پاسخ دادند.

در پی  این حادثه، شهر ساحلی ویرجینیا بیچ، که بزرگترین شهر ایالت ویرجینیا و یک منطقه پرطرفدار برای گذراندن تعطیلات است، در شوک فرو رفته است.

شهردار ویرجینیا بیچ گفت که این روز، «ناگوارترین روز در تاریخ ویرجینیا بیچ» بوده است.

 

{loadposition sc_position}
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:تروریسم-آمریکا-عامل تیراندازی مرگبار «ویرجینیا بیچ» شناسایی شد