faenfr

بازدید رئیس امورمساجد شهرستان ری و هیئت همراه از مساجد بخش فشافویه

  • پنج شنبه, 09 دی 1400 19:21
  • منتشر شده در فشافویه

بخشدار فشافویه:معتقدیم تمامی فعالیت‌ها باید با رویکرد مساجد و با محوریت امام جماعت آن برگزار شود.

به گزارش کلینی نیوز به نقل از روابط عمومی بخشداری فشافویه، کریم رئوف بخشدار فشافویه به همراه عامری رئیس امور مساجد شهرستان ری و هیئت، حجت السلام درگاهی  نماینده ولی فقیه در بخش فشافویه و امام‌جمعه  شهرحسن آباد و ایلانلو رئیس شورای اسلامی شهر حسن‌آباد از مساجد حسن‌آباد بازدید و از مسائل و مشکلات بحث و گفتگو کردند.
کریم رئوف بخشدار فشافویه با اشاره به اهمیت و نقش مساجد اظهارداشت:"اولویت برنامه‌های دولت مسجد محوری" است و به محوريت مساجد در برنامه‌های بسيج اعتقاد راسخ داريم و معتقدیم تمامی فعالیت‌ها باید با رویکرد مساجد و با محوریت امام جماعت آن برگزار شود.
وی با تأکید بر نقش سنگر ساز بودن مساجد در برابر انواع توطئه‌های دشمنان بیان داشت: مساجد سنگر دفاع در برابر توطئه‌های مختلف دشمنان ازجمله اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی بوده و باید در راستای توسعه روزافزون مساجد در تمام عرصه‌ها تلاش و جایگاه سیاسی اجتماعی فرهنگی را نمایان کنیم.
بخشدار فشافویه بابیان اینکه مسجد قلب تپنده هر شهر و هر روستایی است خاطرنشان کرد: مسجد محلی برای تعلیم و تربیت است و بسیاری از افرادی که در پیروزی انقلاب اسلامی، ۸ سال جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، مدافعان حرم و مدافعان وطن، نقش داشتند، همه ازهمین مساجد برخاستند.

گفتنی است بخش فشافویه دارای 15 مسجد می باشد.

به این مطلب رای دهید
(0 رای)

پیام بگذارید

از وارد کردن تمامی اطلاعات ضروری که با علامت (*) مشخص شده اند اطمینان حاصل کنید. وارد کردن کدهای اِچ‌تی‌اِم‌اِل مجاز نیست.