faenfr

دختری در عربستان سعودی ویدیویی از خودش منتشر کرد که او را با یک دامن کوتاه نشان می‌دهد. پلیس این دختر را دستگیر و سپس آزاد کرد.

ادامه مطلب...

یک قاضی دستور انسداد دارایی های متعلق به لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، رئیس جمهور سابق برزیل، را در پی محکومیت او به فساد صادر کرده است.

ادامه مطلب...

"منابعی مطلع" از طراحی عزل محمد بن نایف از مقام ولیعهدی عربستان به "بهانه اعتیاد" خبر داده‌اند. رویترز با استناد به این منابع می‌گوید، ولیعهد پیشین ریاض که زیر فشار مجبور به کناره‌گیری شده، در حصر خانگی به سر می‌برد.

ادامه مطلب...

کویت دستور بسته شدن دفاتر نظامی و فرهنگی ایران در این کشور را صادر کرده و از جمهوری اسلامی خواسته است تا شمار دیپلمات‌های خود در کویت را از ۱۹ نفر به ۴ نفر کاهش دهد. به ۱۵ دیپلمات ایرانی ۴۵ روز مهلت داده شده تا خاک کویت را ترک کنند. ادامه مطلب...

رقابت‌های شمشیربازی قهرمانی جهان با میزبانی شهر لایپزینگ در ايالت ساكسن كشور آلمان آغاز شد. تيم ملى ايران نيز با ٧ شمشيرباز در ماده‌هاى اسلحه اپه و سابر در اين مسابقات حضور دارد.

ادامه مطلب...

کمیته قضایی سنای آمریکا از فرزند و داماد رئیس جمهوری آمریکا که مشاور اوست، خواسته اند در مقابل این کمیته درباره ملاقات شان با یک وکیل روس شهادت بدهند.

ادامه مطلب...

پلیس اسپانیا، آنخل ماریا ویار یونا رئیس فدراسیون فوتبال این کشور و پسرش را به ظن فساد مالی و اختلاس دستگیر کرده است. ادامه مطلب...

دومین سناتور استرالیایی به دلیل داشتن تابعیت دوگانه از شغل خود استعفا کرده است. ادامه مطلب...

جدایی‌طلبان طرفدار مسکو در شرق اوکراین در صدد تاسیس کشوری مستقل از مجموع مناطق تحت کنترل خود هستند.

ادامه مطلب...

شرکت «آتاری» که آخرین دستگاه بازی را بیش از بیست سال پیش ارائه داد، نخستین جزئیات در مورد دستگاه جدیدش را منتشر کرده است. ادامه مطلب...

صفحه1 از298

برچسب