faenfr

خروج قطار از ریل در شهر «ساکرامنتو» واقع در ایالت «کالیفرنیا» ۲۷ زخمی برجای گذاشت. ادامه مطلب...

پلیس فدرال آمریکا به ماموران خود گوشزد کرده که تهدیدهای گزارش شده را به دقت ارزیابی کنند و از مردم هم خواسته تا فعالیت‌های مشکوک یا تهدیدها را گزارش کنند.

ادامه مطلب...

ترامپ پیش‌تر گفته بود حاضر است در قضیه بازداشت خانم وانژو "پا در میانی" کند اگر این موضوع به شکل گیری یک پیمان تجاری جدید میان کشورش و چین کمک کند.

ادامه مطلب...

سیاستمداران دانمارک و شهروندان گرینلند به شدت با پیشنهاد خرید این جزیره از سوی ترامپ مخالفت کردند. آنها گفتند که دوران استعمار به سر رسیده و دیگر نمی‌توان قلمرو کشوری دیگر را خریداری کرد. اما ترامپ چه انگیزه‌هایی دارد؟

ادامه مطلب...

سازمان جهانی مهاجرت می‌گوید حدود ۳۰۰هزار افغان از آغاز سال جاری میلادی، از ایران و پاکستان به کشور خودشان بازگشته‌اند. تعداد کسانی که ایران را ترک کرده‌اند نزدیک ۹۵درصد این آمار است.

ادامه مطلب...

نتایج تازه‌ترین نظرسنجی‌ها در آمریکا نشان می‌دهد ۶۲ درصد از مردم این کشور از عملکرد کلی «دونالد ترامپ» رضایت ندارند.

ادامه مطلب...

 دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا گفته است یهودیان آمریکا که به حزب دموکرات رای می‌دهند "یا ناآگاه هستند یا فاقد وفاداری."

ادامه مطلب...

کامینگز همیشه منتقد جدی 'نخبگان'، طبقه حاکم و ساختارهای جاافتاده در دولت بریتانیا بوده و برگزیت را فرصتی استثنایی برای تغییرات اساسی در این ساختارها می‌داند.

ادامه مطلب...

ظاهرا میان ایالات متحده و برخی مقام‌های ارشد دولت نیکلاس مادورو در ونزوئلا مذاکراتی انجام شده که دو طرف مایل به علنی کردن آن نیستند.

ادامه مطلب...

یک مامور پلیس شهر نیویورک که در حادثه جنجالی مرگ یکی از ساکنان سیاهپوست این شهر دست داشت، بعد از پنج سال اخراج شده است.

ادامه مطلب...

صفحه1 از352

برچسب