faenfr

شیعیان عربستان سعودی از تبعیض‌هایی شاکی هستند که مانع دستیابی آنها به سمت‌های بالای دولتی شده، باعث تعطیلی مساجدشان می‌شود و همچنین مانع سرمایه‌گذاری در مناطق شیعه‌نشین شده است. ادامه مطلب...

وزیر کشور فرانسه از استفاده ماموران پلیس این کشور از سلاح خطرناک «فلش بال» با وجود اعتراضهای مطرح شده دفاع کرد.

ادامه مطلب...

نادر طالب‌زاده، چهره سرشناس سینما و تلویزیون ایران به سایت خبری مشرق نیوز گفته از نظر او بازداشت خانم هاشمی "نقشه جان بولتون" مشاور امنیت ملی کاخ‌سفید برای زمینه‌سازی رویارویی با ایران بوده است.

ادامه مطلب...

کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان پس از گذشت چند روز با اعلام اینکه بیش از ده هزار شکایت ثبت شده است و بدلیل تقلب های گسترده، آرای ولایت کابل را باطل اعلام کرد.

ادامه مطلب...

یک نظرسنجی که روز پنج‌شنبه ۲۷ دی در دانمارک منتشر شد نشان می‌دهد که دست کم ۵۲ درصد از مردم این کشور با قرار دادن این شرط تازه برای اخذ تابعیت مخالفند.

ادامه مطلب...

رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه با ارسال پیامی به کاخ سفید با اشاره به ادامه تعطیلی دولت فدرال و نگرانی‌ها از تامین امنیت رئیس جمهور برای حضور در کنگره، از وی خواست تا یا سخنرانی خود را به تعویق بیاندازد

ادامه مطلب...

بازداشت مرضیه هاشمی (با نام اصلی: ملانی فرانکلین) خبرنگار و مستندساز آمریکایی-ایرانی شبکه پرس‌تی‌وی در فرودگاه سنت‌لوئیس در خاک ایالات متحده آمریکا خبرساز شدد.

ادامه مطلب...

در پی تظاهرات گسترده و دوامدار "واسکت زردها" در فرانسه، امانوئل ماکرون خواهان یک گفتگوی ملی درباره اصلاحات در این کشور شد.

ادامه مطلب...

طرح مورد توافق دولت بریتانیا و اتحادیه اروپا در موضوع برکسیت، با رای قاطع نمایندگان مجلس عوام رد شد.

ادامه مطلب...

بر اساس نتایج اولیه به دست آمده از انتخابات مجلس در ولایت کابل، ۳۳ نامزد از ولایت کابل، بیشترین آرا را از آن خود کرده‌اند.

ادامه مطلب...
صفحه1 از328

برچسب