faenfr

سياسي (1738)

طبقه بندي هاي فرزند

خبرگزاری رویترز در گزارشی که روز جمعه ۲۵ مه (۴ خرداد) از برلین منتشر کرده، از توقف سفارش‌های اقتصادی عربستان سعودی به شرکت‌های آلمانی خبر داده است.

ادامه مطلب...

معاون وزیر خارجه سوریه می‌گوید گمان نمی‌کند که منظور سخنان اخیر پوتین، خروج نیروهای ایران و حزب‌الله از این کشور باشد. ادامه مطلب...

مرکز بین المللی گروه بحران، امروز سه شنبه ٢٢ مِه، از عربستان سعودی درخواست نمود که عراق را به میدان جنگ سرد جدیدی بر علیه ایران تبدیل نکند و از شرایط عراق برای کاهش تنش با رقیب ایرانی خود استفاده کند.

ادامه مطلب...

بر اساس منابع نیویورک‌تایمز، جُرج نادر نیز در این نشست در گفتگو با پسر ترامپ می‌گوید دوستان من (محمد بن سلمان و محمد بن زاید) پدر شما را رهبر قدرتمندی می‌دانند که می‌تواند خلاء قدرت باقیمانده از اوباما را در خاورمیانه پر کند و خوشحال می‌شوند که بتوانند تا جایی که در توان آنهاست به پیروزی پدر شما کمک کنند.

ادامه مطلب...

یک روز پس از آنکه ولادیمیر پوتین خواستار خروج نیروهای خارجی از خاک سوریه شد، نماینده ویژه رییس‌جمهوری روسیه در أمور سوریه گفت این موضوع شامل نیروهای ایرانی و حزب‌الله لبنان هم می‌شود.

ادامه مطلب...

در اعتراضات روز ۱۴ مه که به مناسبت گشایش سفارت ایالات متحده در اورشلیم  (بیت‌المقدس) و هفتادمین سالگرد تأسیس کشور اسرائیل صورت گرفت، بیش از۶۰ فلسطینی کشته و دست‌کم۲۷۷۰ نفر زخمی شدند. ادامه مطلب...

یک مقام مطلع ایرانی در سوریه تاکید کرد: ادعای برخی رسانه های غربی - عربی درباره شهادت شماری از مستشاران ایرانی در فرودگاه حماه در مرکز سوریه کاملا دروغ و بی اساس است.

ادامه مطلب...

معاون رئیس کمیسیون اتحادیۀ اروپا گفته است که قانون مسدودکنندۀ این اتحادیه در مقابل تحریم های آمریکا کارآیی محدودی دارد، زیرا، ماهیت بین المللی نظام بانکی و به ویژه وابستگی بانک های بزرگ به نظام مالی آمریکا و مبادلات مالی به وسیلۀ دلار به گونه ای است که عملاً تدابیر یا قانون مسدودکنندۀ اروپا را بی اثر می سازند.

ادامه مطلب...

به دنبال تصمیم آمریکا به خروج از برجام، یک مقام دولتی ایران گفت تهران به دنبال خرید هواپیماهای آماده فروش ایرباس تا پیش از بازگشت تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران در چند ماه آینده است.

ادامه مطلب...

آویگدور لیبرمن، وزیر دفاع اسرائیل، روز جمعه یازدهم مه، با حضور در بلندی‌های جلولان، از بشار اسد رئیس جمهوری سوریه خواست تا نیروهای ایرانی، سپاه قدس و قاسم سلیمانی را از کشورش اخراج کند.

ادامه مطلب...
صفحه1 از125