faenfr

سياسي (1642)

طبقه بندي هاي فرزند

یک قاضی دستور انسداد دارایی های متعلق به لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، رئیس جمهور سابق برزیل، را در پی محکومیت او به فساد صادر کرده است.

ادامه مطلب...

"منابعی مطلع" از طراحی عزل محمد بن نایف از مقام ولیعهدی عربستان به "بهانه اعتیاد" خبر داده‌اند. رویترز با استناد به این منابع می‌گوید، ولیعهد پیشین ریاض که زیر فشار مجبور به کناره‌گیری شده، در حصر خانگی به سر می‌برد.

ادامه مطلب...

کویت دستور بسته شدن دفاتر نظامی و فرهنگی ایران در این کشور را صادر کرده و از جمهوری اسلامی خواسته است تا شمار دیپلمات‌های خود در کویت را از ۱۹ نفر به ۴ نفر کاهش دهد. به ۱۵ دیپلمات ایرانی ۴۵ روز مهلت داده شده تا خاک کویت را ترک کنند. ادامه مطلب...

کمیته قضایی سنای آمریکا از فرزند و داماد رئیس جمهوری آمریکا که مشاور اوست، خواسته اند در مقابل این کمیته درباره ملاقات شان با یک وکیل روس شهادت بدهند.

ادامه مطلب...

دومین سناتور استرالیایی به دلیل داشتن تابعیت دوگانه از شغل خود استعفا کرده است. ادامه مطلب...

جدایی‌طلبان طرفدار مسکو در شرق اوکراین در صدد تاسیس کشوری مستقل از مجموع مناطق تحت کنترل خود هستند.

ادامه مطلب...

دولت آلمان با صادرات میلیونیِ سلاح به عربستان سعودی موافقت کرد. این موافقت در شرایطی است که جنگ داخلی در یمن و بحران قطر در منطقه خلیج فارس همچنان ادامه دارد. حزب سوسیال دمکرات آلمان از این تصمیم دولت انتقاد کرده است.

ادامه مطلب...

یک محقق ایرانی که به همراه همسر و فرزندانش برای پژوهش در بیمارستانی در بوستون قصد ورود به خاک آمریکا را داشت، به ایران برگردانده شد. این خانواده دارای ویزای معتبر آمریکا بودند و یک روز در فرودگاه "بازداشت" شده بودند. ادامه مطلب...

سناتور جمهوری‌خواه آمريكا:"این احمقانه ترین ایده ای نیست که تاکنون شنیده ام اما به احمقانه ترین ایده خیلی نزدیک است."

ادامه مطلب...

"راهپیمایی عدالت" که با ابتکار رهبر حزب جمهوریخواه خلق ترکیه در اعتراض به زندانی کردن هم‌حزبی‌اش آغاز شد بعد از ۲۳ روز به استانبول رسید. جایی که در آن انیس بربراوغلو، معاون این حزب زندانی است.

 

ادامه مطلب...
صفحه1 از118