faenfr

سياسي (1904)

طبقه بندي هاي فرزند

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا که از طریق جنگ تجاری با چین می کوشد صنایع بزرگ این کشور را محدود کند بعد از هواوی، غول مخابراتی چین اکنون روی پهپادهای ساخت این کشور دست گذاشته است و آنها را خطری برای امنیت ملی اعلام کرده است.

ادامه مطلب...

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده شامگاه پنجشنبه به وقت شرق آمریکا و در یک رشته پیام توئیتری، از دستور خود به جامعه اطلاعاتی برای «همکاری فوری و کامل» با تحقیقات دادستان کل کشور در مورد مسائل مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۵ آمریکا خبر داد.

ادامه مطلب...

وزارت دادگستری ایالات متحده روز پنجشنبه دوم خرداد ماه جولیان آسانژ بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکی‌لیکس را رسما به «نقض قانون جاسوسی» متهم کرد.

ادامه مطلب...

نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد که محتوای جعلی و اظهارنظرهای تنفرآمیز حامی رویکرد راست افراطی در جریان رقابت‌های انتخاباتی پارلمان اروپا تاکنون حدود ۱ میلیارد بار دیده شده است.

ادامه مطلب...

در جریان اعتراضات گسترده علیه انتخاب مجدد جوکو ویدودو، رئیس جمهوری اندونزی، ۶ نفر کشته و دویست نفر دیگر مجروح شده اند.

ادامه مطلب...

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در پاسخی خشم‌آگین به اتهامات سران حزب دموکرات گفت که روی چیزی "سرپوش" نمی‌گذارد.

ادامه مطلب...

اتریش با بحران سیاسی گسترده‌ای روبه‌رو است. حتی آینده سیاسی سباستین کورتس، صدراعظم اتریش نیز در پرده ابهام قرار دارد. در چنین شرایطی، بار اصلی بر دوش آلکساندر فن در بلن، رئیس جمهور اتریش سنگینی می‌کند.

ادامه مطلب...

شرکت مایکروسافت نیز لپ‌تاپ‌های هواوی را از بازار اینترنتی آمریکا خارج کرد. فشارهای آمریکا تاثیرات خود را بر این کنسرن چینی آشکار می‌کند.

ادامه مطلب...

دمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت اعلام کرد دولت روسیه به هیچ روی در ماجرای جنجال سیاسی اخیر که برای «حزب آزادی» اتریش پیش آمد و به استعفای معاون صدراعظم این کشور انجامید نقشی نداشته است.

ادامه مطلب...

روسای سازمان‌های اطلاعاتی MI۵ و MI۶ و مشاوران معتمد ترزا می چند هفته پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا در جریان اسناد و مدارک سری درباره کمپین ترامپ قرار گرفتند که توسط افسر سابق اطلاعاتی انگلیس جمع آوری شده بود.

ادامه مطلب...

صفحه1 از136