faenfr

سياسي (1846)

طبقه بندي هاي فرزند

رابرت مولر بازرس ویژه درباره تبانی احتمالی روسیه و کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ به تحقیقات خود پایان داده است.

ادامه مطلب...

چندین سازمان غیردولتی در فرانسه از دولت این کشور خواستند فروش سلاح به عربستان سعودی را فورا متوقف کند و به تلاش ها برای اجرایی شدن یک فرایند صلح در یمن ادامه دهد.

ادامه مطلب...

موضوع بر سر ایجاد اردوگاه‌های "بازآموزی سیاسی" در منطقه خودمختار شین‌جیانگ است. اردوگاه‌هایی که گفته می‌شود دولت چین برای بیگانه‌ساختن مسلمانان و از جمله مسلمانان ایغور از هویت فرهنگی خود برپا کرده است.

ادامه مطلب...

بنا بر اسناد دادگاه، مایکل فلین، مشاور امنیت ملی پیشین دولت ترامپ، هنوز آماده دریافت حکم محکومیت اش نیست، زیرا ممکن است همکاری های مضاعفی در راستای کاهش مجازات بالقوه اش داشته باشد.

ادامه مطلب...

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه روز چهارشنبه در پاسخ به اظهارات تند بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، وی را فردی «ظالم و مستبد» خواند که دستانش به خون «کودکان» آغشته است.

ادامه مطلب...

یک دادگاه فدرال، پل منافورت، رئیس پیشین کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ را به جرم دو مورد تبانی در پرونده تخلفات سازمان‌یافته در انتخابات سال ۲۰۱۶ به ۷۳ ماه زندان محکوم کرد. ادامه مطلب...

صدها هزار نفر از شهروندان الجزایر روز جمعه در خیابان‌های پایتخت و دیگر شهرها در اعتراض به نامزدی عبدالعزیز بوتفلیقه در انتخابات ریاست جمهوری این کشور تظاهرات کردند. ادامه مطلب...

نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا و خوان گوایدو، رهبر مخالفان و رئیس جمهوری خودخوانده این کشور هوادارانشان را به برگزاری تظاهرات در روز شنبه ۱۸ اسفند/۹ فوریه فرا خوانده اند.

ادامه مطلب...

پیر فرانچسکو ماجورینو از کمیته امور اجتماعی و مهاجرت شورای شهر میلان، به خبرنگاران گفت که ۲۰۰ هزار نفر در تظاهرات روز شنبه دوم مارس در میلان شرکت کردند.

ادامه مطلب...

صفحه1 از132