faenfr

سياسي (1951)

طبقه بندي هاي فرزند

ترامپ پیش‌تر گفته بود حاضر است در قضیه بازداشت خانم وانژو "پا در میانی" کند اگر این موضوع به شکل گیری یک پیمان تجاری جدید میان کشورش و چین کمک کند.

ادامه مطلب...

سیاستمداران دانمارک و شهروندان گرینلند به شدت با پیشنهاد خرید این جزیره از سوی ترامپ مخالفت کردند. آنها گفتند که دوران استعمار به سر رسیده و دیگر نمی‌توان قلمرو کشوری دیگر را خریداری کرد. اما ترامپ چه انگیزه‌هایی دارد؟

ادامه مطلب...

نتایج تازه‌ترین نظرسنجی‌ها در آمریکا نشان می‌دهد ۶۲ درصد از مردم این کشور از عملکرد کلی «دونالد ترامپ» رضایت ندارند.

ادامه مطلب...

 دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا گفته است یهودیان آمریکا که به حزب دموکرات رای می‌دهند "یا ناآگاه هستند یا فاقد وفاداری."

ادامه مطلب...

کامینگز همیشه منتقد جدی 'نخبگان'، طبقه حاکم و ساختارهای جاافتاده در دولت بریتانیا بوده و برگزیت را فرصتی استثنایی برای تغییرات اساسی در این ساختارها می‌داند.

ادامه مطلب...

ظاهرا میان ایالات متحده و برخی مقام‌های ارشد دولت نیکلاس مادورو در ونزوئلا مذاکراتی انجام شده که دو طرف مایل به علنی کردن آن نیستند.

ادامه مطلب...

دو نماینده مسلمان مجلس آمریکا که اجازه ورود به اسرائیل را پیدا نکرده اند از اعضای کنگره آمریکا خواسته اند به جای آنها به اسراییل و کرانه باختری بروند تا با واقعیت زندگی "در دوره اشغال" آشنا شوند.

ادامه مطلب...

ترامپ از ابتدای ریاست جمهوری اش به طور متوسط روزی ۱۳ ادعای دروغ یا گمراه کننده مطرح کرده است.

ادامه مطلب...

مراکز فرماندهی آمریکا برای نیروهایش در اروپا و آفریقا شهر اشتوتگارت است. مهم‌ترین پایگاه هوایی آمریکا در اروپا در رامشتاین در جنوب غرب آلمان واقع شده است.

ادامه مطلب...

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، با انتشار دو توییت ضمن انتقاد از رئیس‌جمهوری فرانسه نوشت که ایران "به شدت به دنبال گفت‌وگو با آمریکا" است، اما پیام‌های متناقض دریافت می‌کند.

ادامه مطلب...

صفحه1 از140