faenfr

سياسي (1806)

طبقه بندي هاي فرزند

شیعیان عربستان سعودی از تبعیض‌هایی شاکی هستند که مانع دستیابی آنها به سمت‌های بالای دولتی شده، باعث تعطیلی مساجدشان می‌شود و همچنین مانع سرمایه‌گذاری در مناطق شیعه‌نشین شده است. ادامه مطلب...

نادر طالب‌زاده، چهره سرشناس سینما و تلویزیون ایران به سایت خبری مشرق نیوز گفته از نظر او بازداشت خانم هاشمی "نقشه جان بولتون" مشاور امنیت ملی کاخ‌سفید برای زمینه‌سازی رویارویی با ایران بوده است.

ادامه مطلب...

کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان پس از گذشت چند روز با اعلام اینکه بیش از ده هزار شکایت ثبت شده است و بدلیل تقلب های گسترده، آرای ولایت کابل را باطل اعلام کرد.

ادامه مطلب...

رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه با ارسال پیامی به کاخ سفید با اشاره به ادامه تعطیلی دولت فدرال و نگرانی‌ها از تامین امنیت رئیس جمهور برای حضور در کنگره، از وی خواست تا یا سخنرانی خود را به تعویق بیاندازد

ادامه مطلب...

بازداشت مرضیه هاشمی (با نام اصلی: ملانی فرانکلین) خبرنگار و مستندساز آمریکایی-ایرانی شبکه پرس‌تی‌وی در فرودگاه سنت‌لوئیس در خاک ایالات متحده آمریکا خبرساز شدد.

ادامه مطلب...

طرح مورد توافق دولت بریتانیا و اتحادیه اروپا در موضوع برکسیت، با رای قاطع نمایندگان مجلس عوام رد شد.

ادامه مطلب...

بر اساس نتایج اولیه به دست آمده از انتخابات مجلس در ولایت کابل، ۳۳ نامزد از ولایت کابل، بیشترین آرا را از آن خود کرده‌اند.

ادامه مطلب...

صدها نفر از هواداران نامزدان معترض ولایت هرات در غرب افغانستان روز شنبه ۱۲ ژانویه ۲۰۱۹ در یک تجمع اعتراضی به حکومت مرکزی این کشور هشدار دادند، اگر تا ۴۸ ساعت دیگر به خواسته های آنها رسیدگی نشود تمام شاهراه های منتهی به این ولایت را خواهند بست. ادامه مطلب...

صدها نفر که اغلب آنها جلیقه‌های زرد بر تن داشتند، روز شنبه دوازدهم ژانویه در لندن علیه "ریاضت اقتصادی" تظاهرات کردند و خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام شدند.

ادامه مطلب...

میلوراد دودیک، دورۀ ریاست جمهوری خود را بر کشور بوسنی و هرزگوین در نوامبر ۲۰۱۸ میلادی آغاز کرد و تنها یک روز پس از آغاز فعالیت در این سمت اعلام کرد: «من یک صرب هستم. بوسنی تنها محل کار من است.»

ادامه مطلب...
صفحه1 از129