faenfr

فرهنگی (156)

منتقدان لایحه اصلاح قانون کپی رایت اینترنتی در اتحایه اروپا در کشورهای این قاره دست به تظاهرات زدند.در صورت اجرایی شدن این لایحه سیستم‎های اینترنتی درآمدزا مانند گوگل و یوتیوب مجبور خواهند شد با استفاده از فیلتر‌های ویژه‌ای موسیقی و تصاویر استفاده شده در اینترنت را که حق تالیف آنها پرداخت نشده، حذف کنند.

ادامه مطلب...

محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران در واکنش به اظهارات اخیر همتای آمریکایی‌اش در توییتر نوشت که بر اساس تورات، پادشاهان ایرانی یهودیان را از بردگی و نسل‌کشی نجات داده‌اند.

ادامه مطلب...

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترجمه اصول کافی استاد انصاریان برای عصر امروز یک موهبت الهی است، گفت: کلینی‌شناسی باید از زوایای مختلف انجام شود.

ادامه مطلب...

فهرست کامل نامزدهای نهایی نود و یکمین دوره جوایز اسکار فیلم اعلام شد. این فهرست در بخش‌های مختلف شامل نامزدهای زیر است: ادامه مطلب...

آیین معرفی و تجلیل از ترجمه اصول کافی به‌قلم حجت‌الاسلام حسین انصاریان در سالن همایش‌های مجموعه شهدای هفتم تیر (سرچشمه) برگزار شد.

ادامه مطلب...

ارامنه ایران که بخش بزرگ مسیحیان این کشور را تشکیل می‌دهند در این روزها برای تدارک جشن‌هایشان در جنب‌و‌جوش هستند و با رفتن به بازار و خرید، خود را آماده برپایی جشن کریسمس می‌کنند.

ادامه مطلب...

در پیشروترین حرکت اعتراضی یک اتحادیه دانشجویی در شانگهای پیشنهاد کرده که اساسا کریسمس جایگزین سال نو چینی شود.

ادامه مطلب...

باستان شناسان توانستند یک پایگاه نظامی متعلق به دوران ایران باستان را در شمال اسرائیل در نزدیکی شهر عکا کشف کنند.

ادامه مطلب...

به گفته شهنام شهباززاده، مشاور تهیه‌کننده و مجری طرح "روزهای نارنجی" آرش لاهوتی کارگردان این فیلم "به علت عدم همکاری سفارت آلمان در تهران موفق به دریافت روادید و سفر به آلمان برای حضور در این جشنواره" نشده است.

ادامه مطلب...

دادگاهی در واشنگتن،به کاخ‌سفید دستور داد با بازگرداندن مجوز خبرنگاری جیم آکوستا، گزارشگر ارشد شبکه سی‌ان‌ان به او اجازه بازگشت به کاخ سفید و شرکت در کنفرانس‌های خبری روزانه داده شود.

ادامه مطلب...

صفحه1 از12