faenfr

اقتصادی (302)

وزیر کشور فرانسه از استفاده ماموران پلیس این کشور از سلاح خطرناک «فلش بال» با وجود اعتراضهای مطرح شده دفاع کرد.

ادامه مطلب...

در پی تظاهرات گسترده و دوامدار "واسکت زردها" در فرانسه، امانوئل ماکرون خواهان یک گفتگوی ملی درباره اصلاحات در این کشور شد.

ادامه مطلب...

ریچارد گرنل سفیر ایالات متحده آمریکا در برلین با ارسال نامه ای تند خطاب به شرکت های آلمانی همکار طرح " نورد استریم 2 "آن ها را تهدید کرد که در صورت عدم قطع همکاری با این طرح از سوی آمریکا تحریم خواهند شد. در این صورت این شرکت ها امکان فعالیت در بازار ایالات متحده را نخواهند داشت.

ادامه مطلب...

جلیقه زردها،روز شنبه شرکت گسترده در تظاهرت اعتراضی، قاطعیت خود را یکبار دیگر به نمایش گذاشتند.

ادامه مطلب...

امام جمعه یک مسجد در خارطوم، پایتخت سودان پس از آن که معترضان سودانی به او برای عدم رهبری تظاهرات علیه عمر البشیر، رئیس‌جمهوری اعتراض کردند، از مسجد فرار کرد. ادامه مطلب...

یک گزارش مجلس نمایندگان بریتانیا نشان می‌دهد از هر پنج کودک زیر ۱۵ سال این کشور، یک نفر در خانه‌ای رشد می‌کند که به دلیل کمبود مالی یا دیگر منابع دچار محدودیت در دسترسی به غذا است.

ادامه مطلب...

در سال ۱۷۸۹ لوئی شانزدهم آریستوکرات‌های فرانسه، روحانیون و شهروندان را فراخواند تا با گفتگو راهی برای حل بحران مالی دربار و فرونشاندن نارضایتی مردمی بیابند.

ادامه مطلب...

شماری از شرکت‌های بزرگ فرانسوی روز پنجشنبه اعلام کردند از اعتراضات جنبش جلیقه زردها در مجموع تا کنون ۶۰ میلیون یورو خسارت دیده‌اند.

ادامه مطلب...

چهار ساعت اعتصاب کارکنان بخش امنیت دو فرودگاه برلین ۴۲ پرواز را کنسل کرد و ۲۵ پرواز را به تاخیر انداخت. سندیکای کارکنان خواهان افزایش دستمزد است.

ادامه مطلب...

ادوارد فیلیپ، نخست وزیر فرانسه روز دوشنبه در واکنش به تظاهرات دو روز پیش جلیقه زردها در شهرهای مختلف این کشور از وضع قوانین سختگیرانه در مورد تجمعات بدون مجوز خبر داد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از22