faenfr

اقتصادی (349)

معترضین به سیاست های اقتصادی دولت فرانسه (جلیقه زردها) روز شنبه بار دیگر اعتراضات خود را برای سی و دومین هفته متوالی از سر گرفتند.  ادامه مطلب...

اقتصاددانان هشدار داده بودند که نبردهای تجاری می تواند به تضعیف اقتصاد آمریکا منجر شود که دهمین سال توسعه اش را ماه آینده جشن خواهد گرفت.

ادامه مطلب...

بانک آلمان طلای ونزوئلا را به دلیل عدم پرداخت بدهی ضبط کرد.آلمان برای وصول بدهی خود، در پی رد پای طلای ونزوئلا در سراسر جهان

ادامه مطلب...

بر اساس این تصمیم کالاهای وارداتی آمریکا از مکزیک در چند مرحله گران‌تر خواهند شد. در گام نخست، تعرفه پنج درصدی بر کالاهای مکزیک وضع خواهد شد و این تعرفه در گام‌های بعد به ۲۵ درصد افزایش خواهد یافت.

ادامه مطلب...
در پی تهدید رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر افزایش عوارض گمرکی بر واردات کالاهای مکزیک، وزیر امور خارجۀ این کشور، "مارچلو ابرارد"، خبر داد که مذاکرات خود را با مقامات دولت آمریکا آغاز کرده است.

یک روز پس از شکست پی‌اس‌دی، حزب سوسیال دموکرات حاکم رومانی در انتخابات پارلمان اروپا، لیویو دراگنا، رهبر این حزب به اتهام فساد مالی به سه سال و نیم زندان محکوم شد.

ادامه مطلب...

دولت مکزیک یک لامبورگینی و دیگر اموال توقیف شده از گانگسترها و دست کم یک سیاستمدار سابق را به حراج می گذارد. این بخشی از برنامه «رابین هوود» است، تا از میلیون ها دلار پولی که از راه های خلاف به دست آمده برای کمک به فقرا استفاده شود. ادامه مطلب...

وزیر خزانه‌داری آمریکا از ارائه اظهارنامه مالیاتی دونالد ترامپ به مجلس نمایندگان در مهلت تعیین شده خودداری کرد. او می‌گوید در خواستی که نمایندگان حزب دموکرات برای این کار مطرح کرده‌اند "مبنای قانونی" ندارد.

ادامه مطلب...

آرین بانک به دلیل اینکه قانون و مقررات وضع شده دولت افغانستان درباره بانک‌داری را رعایت نمی‌کرد و از دستورات بانک مرکزی سرپیچی می‌نمود، جوازش لغو شد.

ادامه مطلب...

یکی از مشاوران ارشد اقتصادی دونالد ترامپ اذعان کرده که موضع رئیس جمهور آمریکا دایر بر اینکه که چین بهای تعرفه ها بر صادرات به آمریکا را خواهد پرداخت اشتباه است.

ادامه مطلب...

صفحه1 از25