faenfr

30 ماه زندان برای وکیل آمریکایی فراری از مالیات

وکیل سابق امور مالیاتی از منطقه ایندیاناپولیس پس از اظهار مقصر بودن به فرار مالیاتی بیش از 2.4 میلیون دلار به 30 ماه زندان محکوم شده است.

به گزارش کلینی نیوز، جوش مینکلر ، دادستان ایالات متحده ، در منطقه جنوبی ایندیانا ، روز پنجشنبه اعلام کرد که اسکات سی کول ، 55 ساله ، از براونزبرگ ، ایندیانا ، "عمدا و عمداً از" تخصص "خود برای استفاده مستمر در سرویس درآمد داخلی و جلوگیری از تعهدات مالیاتی فدرال خود استفاده کرده است." مجله تجاری ایندیاناپولیس استار و ایندیاناپولیس پوشش دارند.

 به گزارش  نشریه آباژورنال، مجله تجاری ایندیاناپولیس گزارش داد که کول در سال 2014 پس از شکایت کمیته انضباطی دیوان عالی ایندیانا ، از نوار ایندیانا استعفا داد که شکایت او را با تشکیل پرونده های مالیاتی جعلی برای سالهای 2001 و 2002 تسلیم کرد.

مینکلر در اطلاعیه خود گفت: "کول با باز کردن حساب های بانکی با نام شرکت های شرعی و پرداخت هزینه برای خدمات ارائه شده به همان شرکت های مصنوعی ، سعی در فرار و شکست از پرداخت مالیات داشت." "او هزینه های شخصی را از طریق حساب های مشاغل شخص ثالث پرداخت ، به صورت گسترده به صورت نقدی پرداخت و 1040 فقره اظهارنامه مالیاتی را بدون درک درآمد مشمول مالیات ثبت کرد."

کول در ماه آوریل به فرار مالیاتی متهم شد  و حکم خود را از قاضی رئیس جین مگنوس-استینسون از دادگاه منطقه ایالات متحده برای منطقه جنوبی ایندیانا دریافت کرد. به گفته مینکلر ، قاضی گفت که کول در قالب عدم پرداخت مالیات خود هیچ احترامی برای قانون، مالیات، شهروندان و حتی دادگاه قائل نبوده است.

کول پس از دو سال آزادی  دادگاه وی را تحت نظارت خواهد داشت و از دولت می خواهد بازپرداخت كامل را پرداخت كند.

{loadposition sc_position}
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:احبار جهان-اجتماعی-آخرین رژه موتورسواران موسوم به «غرش تندر» در واشنگتن