faenfr

علمی (252)

جی اینسلی، فرماندار ایالت واشنگتن، لایحه ای را امضا کرده است تا ایالت واشنگتن به عنوان نخستین ایالت آمریکا تجزیه بدن انسان را به عنوان جایگزینی برای دفن یا سوزاندن تائید کند.

ادامه مطلب...

یک پسر ۲۱ ساله آمریکایی اهل نیویورک در یک تصادف در پیست اسکی جان خود را از دست داد. او همیشه آرزو داشت صاحب فرزند شود. دادگاهی در نیویورک حکم داد که والدین او مجازند از اسپرم منجمد شده او برای نوه دار شدن استفاده کنند.

ادامه مطلب...

ترامپ: ما دوباره به ماه بازخواهیم گشت و پس از آن به مریخ خواهیم رفت. به همین خاطر من ۱.۶ میلیارد دلار بیشتر را به بودجه ناسا تخصیص می‌دهم تا بتوانیم در راهی بزرگ، به فضا بازگردیم.

ادامه مطلب...

براساس یک گزارش، شرکت بوئینگ سیستم هشداردهنده هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مدل مکس  را غیرفعال کرده بوده، بی‌آنکه خطوط هوایی را مطلع کند.

ادامه مطلب...

خیلی ها روزشان را با نوشیدن چای آغاز می کنند ولی بنا به یک مطالعه جدید، آنهایی که چایشان را خیلی داغ و به قول معروف دهان سوز می نوشند، خطر ابتلا به سرطان مری را در خود بالا می برند.

ادامه مطلب...

سازمان جهانی بهداشت در گزارشی که روز جمعه ۱۶ فروردین منتشر شد، اعلام کرد در تمامی نقاط جهان، زن‌ها بیشتر از مردها عمر می‌کنند. ادامه مطلب...

اتحادیه بین‌المللی انجمن‌های ریاضی جهان با پیشنهاد کمیته بانوان انجمن ریاضی ایران، روز تولد مرحوم 'مریم میرزاخانی' (12ماه می-22 اردیبهشت) را «روز زنان در ریاضیات» نامگذاری کرد.

ادامه مطلب...

سازمان عفو ​​بین‌الملل تولیدکنندگان ماشین‌های الکتریکی را متهم کرده است که محصولات خود را با استفاده از روش‌های غيراخلاقی تولید می‌کنند. ادامه مطلب...

محققان پزشکی دانشگاهی در جنوب آلمان می‌گویند که با یک آزمایش خون می‌توانند ابتلای فرد به سرطان پستان را تشخیص دهند.

ادامه مطلب...

در تصاویر تلویزیونی پخش شده از سوی شبکه راشا۲۴ شنیده می‌شود که گزارشگر پس از معرفی «بوریس ربات» به عنوان «آخرین دستاوردهای فن آوری روسیه» می‌گوید: «این ربات رقص هم بلد است. و خیلی هم بد نمی‌رقصد.»

ادامه مطلب...
صفحه1 از18