faenfr

علمی (243)

در تصاویر تلویزیونی پخش شده از سوی شبکه راشا۲۴ شنیده می‌شود که گزارشگر پس از معرفی «بوریس ربات» به عنوان «آخرین دستاوردهای فن آوری روسیه» می‌گوید: «این ربات رقص هم بلد است. و خیلی هم بد نمی‌رقصد.»

ادامه مطلب...

یک دانشمند چینی می‌گوید که دستگاه ژنتیک دو نوزاد را دستکاری کرده است. پس از انتقادهای بین‌المللی دولت چین ناگزیر به مداخله شده و دستور تحقیقات سریع و دقیق در این مورد را صادر کرده است.

ادامه مطلب...

رئیس آژانس فضایی روسیه می‌گوید ماموریتی را برنامه‌ریزی کرده‌اند تا فرود فضانوردان آمریکایی در سال ۱۹۶۹ به ماه راستی آزمایی شود. ادامه مطلب...

مخالفان استفاده از تسلیحات هوشمند و خودمختار از اعضای سازمان ملل متحد خواستند روبات‌های جنگی را ممنوع کنند. کمپین بین‌المللی ممنوعیت استفاده از روبات‌های جنگی نتایج کنفرانس سازمان ملل در ژنو را ناامید کننده خواند.

ادامه مطلب...

در رده‌بندی فهرست جهانی "تاپ ۵۰۰"، ایالات متحده آمریکا همچنان در تولید قدرتمندترین و سریع‌ترین سوپرکامپیوترها در جهان پیشتاز است.

ادامه مطلب...

اخبار مربوط به تولد نوزدان بدون دست باعث ایجاد هراس عمومی در مناطقی از فرانسه شده است. آقای بوردیون به مردم اطمینان داده که مسئولان هیچ چیز را از آنها پنهان نخواهند کرد.

ادامه مطلب...

شمار موارد جدید ابتلا به این بیماری در ۵۰ کشور جهان افزایش یافته است. از زمان شیوع ایدز در دهه ۸۰ تا کنون بیش از ۳۵ میلیون نفر در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست‌ داده‌اند.

ادامه مطلب...

كافی‌ست نگاهی به روش‌ها و روند كار هنرپيشگانی بيندازيم كه نقش‌هاشان را حين قدم زدن از بر می‌كنند يا دانش‌آموزانی كه در حال راه رفتن زبان ياد می‌گيرند.

ادامه مطلب...

وقتی برای مدت زیادی به صورت ثابت در یک جا می‌نشینیم، دست یا پایمان خواب می‌رود. چه اتفاقی در بدن افتاده که چنین می‌شود؟ آیا این خواب رفتن اندام‌های حرکتی ما خطرناک است؟

ادامه مطلب...

تاکسی که ترکیبی از پهپاد و بالگرد است، اولین آزمایش خود را بدون مسافر با موفقیت انجام داد. امارات عربی متحده در نظر دارد اولین کشوری باشد که از تاکسی‌های پرنده استفاده می‌کند.

ادامه مطلب...
صفحه1 از18