faenfr

اجتماعي (1107)

 کارل نهامر، صدراعظم روز یکشنبه اعلام کرد که اتریش «از ابتدای فوریه» به عنوان نخستین کشور اروپایی واکسیناسیون علیه کووید-۱۹ را برای افراد بزرگسال «اجباری» می‌کند.

ادامه مطلب...

نیروهای شاغل در پلیس دینی عربستان سعودی که تحت کمیته امربه معروف و نهی از منکر فعالیت می‌کنند «سرخورده و نا‌امید» هستند. سیاست‌های پادشاهی سعودی به‌ویژه در سال‌های اخیر در کم‌رنگ‌‌ کردن محدودیت‌های اجتماعی به‌ویژه برای‌ زنان در عمل بر کارایی و وظیفه این نیروها تاثیر گذاشته است.

ادامه مطلب...

وب‌سایت آمریکایی گلس‌دُر(Glassdoor) برای چهاردهمین سال متوالی فهرست بهترین شرکت‌های جهان برای کار کردن را منتشر کرد؛ فهرستی که بر پایه بازخورد به دست آمده از کارکنان شرکت‌ها تهیه می‌شود.

ادامه مطلب...

معلمان فرانسوی در اعتراض به نحوه مدیریت بحران کرونا توسط دولت دست به یک اعتصاب سراسری زده‌اند که می‌تواند به تعطیلی نیمی از مدارس منجر شود.

ادامه مطلب...

موج افشاگری‌ها علیه اذیت و آزارهای جنسی در میان یهودیان بنیادگرای حریدی در اسرائیل واکنش‌های زیادی را در این کشور برانگیخته است.

ادامه مطلب...

حضور یک گروه کوچک و حاشیه‌ای ترکیه در حملات نژاد‌پرستانه توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

ادامه مطلب...

 سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار می‌دهد که در دو ماه آتی بیش از نیمی از مردم اروپا ممکن است به اومیکرون، سویه جدید کرونا مبتلا شوند. در اواسط ژانویه تعداد مبتلایان به کرونا در اروپا روزانه به ۱۲ میلیون نفر خواهد رسید.

ادامه مطلب...

سقوط صخره بزرگ بر روی چندین قایق توریستی جان دست‌کم ۱۰ نفر را گرفت. این حادثه روز شنبه ۸ ژانویه در دریاچه فرناس برزیل و پس از آن رخ داد که تکه‌ای از صخره حاشیه دریاچه به طرز عجیبی از آن جدا و بر روی قایق گردشگران سقوط کرد.

ادامه مطلب...

برپایی رویدادی هنری که رقص سامبا محور اصلی آن بوده جنجال‌هایی را در این کشور اسلامی بسیار محافظه‌کار برانگیخته است.

ادامه مطلب...
صفحه1 از80