faenfr

اجتماعي (782)

سون گی‌گولد، یکی از نمایندگان سبزها در پارلمان اروپا پس از پایان پرسش و پاسخ زاکربرگ در پارلمان اروپا گفت:«نمایندگان سبزها ۶ پرسش مشخص از مدیر فیسبوک مطرح کردند و او حتی به یکی از این پرسش‌ها نیز پاسخ نداد.»

ادامه مطلب...

یک مقام ارشد ایالت تگزاس می گوید که مسلح کردن تعداد بیشتری از آموزگاران می تواند به مهار مهاجمان مسلح در مدارس کمک کند.

ادامه مطلب...

از قتل گلاره باقرزاده، دانشجوی ایرانی فناوری ژنتيک مولکولی در دانشگاه پزشکی تگزاس هفت سال گذشته است و در تازه ترین رویداد، وکلای متهم به قتل خواستار برکناری دادستان شده اند.

ادامه مطلب...

نخست وزیر برکنارشده مالزی متهم به فساد مالی شده است. او نتوانسته از کشور خارج شود. او همچنین از ریاست حزبش موسوم به "سازمان ملی مالایاهای متحد" کناره‌گیری کرده است.

ادامه مطلب...

در منطقه‌ای که ایالت کادونا در آن واقع شده سالهاست که دعوا و درگیری به دلیل دزدی دام، آدم‌ربایی و دزدی اموال در مناطق روستایی وجود دارد. ادامه مطلب...

به تازگی حکم دادگاهی در مورد یک خانواده آلمانی در شهر دورتموند خبرساز شده‌ است. یک زوج آلمانی به خاطر شکایت همسایه‌شان اجازه دارند در باغ خانه شخصی خود تنها بر اساس ساعت‌هایی که دادگاه مقرر کرده سیگار بکشند. ادامه مطلب...

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، پرداخت حق السکوت به استورمی دانیلز، بازیگر پورن، از محل بودجه انتخاباتی را رد کرده است.

ادامه مطلب...

همسر یک نظامی آمریکایی کشته شده در جنگ می گوید دونالد ترامپ وقتی برای تسلیت گفتن به او زنگ زده، نام شوهرش را به خاطر نیاورده است.

ادامه مطلب...

آمار مرگ زودرس در جهان در سال ۲۰۱۵ میلادی حدود ۹ میلیون بوده، که از هر شش نفر یک مورد بر اثر تماس با آلودگی‌های مختلف آب و هوای محیط بوده است.

ادامه مطلب...

روایت خانم ویترسپون ۴۱ ساله، در فیلم سر به راه باش برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن در سال ۲۰۰۵ شد، از تجاوز کارگردان به او

ادامه مطلب...
صفحه1 از56