faenfr

سه روز بعد از توفان ایرما: ۴.۴ میلیون نفر در فلوریدا بدون برق هستند

  • پنج شنبه, 23 شهریور 1396 ساعت 09:53
  • منتشرشده در اجتماعي
وضعیت خانه ها و خیابان در شهر اِورگلدز در ایالت فلوریدا وضعیت خانه ها و خیابان در شهر اِورگلدز در ایالت فلوریدا

شبکه سی‌ان‌ان روز چهارشنبه ۲۲ شهریور اعلام کرد در حالیکه دمای هوا به ۳۲ درجه می رسد، میلیون ها مقیم ایالت فلوریدا برق ندارند.

به گزارش کلینی نیوز ، روند بازسازی و بازگشت مردم به شهرهای جنوبی ایالت فلوریدا بعد از تندباد دریایی سهمگین «ایرما» آغاز شده، si روز بعد از این توفان، هنوز ۴.۴ میلیون مشترک در این منطقه برق ندارند.

تازه ترین گزارش درباره تلفات جانی توفان ایرما حاکی از آن است که ۳۸ نفر در حوزه دریای کارائیب کشته شدند و در خاک فلوریدا تعداد کشته ها به ۱۷ نفر رسیده است.

تندباد دریایی ایرما روز یکشنبه با سرعتی بیش از ۲۰۰ کیلومتر به ایالت فلوریدا رسید که خرابی های زیادی به بار آورد. این توفان تنها یک هفته بعد از توفان دریایی هاروی روی داد که از خلیج مکزیک به سمت ایالت تگزاس پیش رفت و خرابی های گسترده ای در این ایالت موجب شد.

همزمان با فروکش کردن توفان استوایی ایرما و بازگشت تدریجی مردم فلوریدا به خانه هایشان، عظمت و گستردگی خرابی های توفان، بیش از پیش به چشم می آید.

تقریبا ۲۵ درصد از اماکن مسکونی و تخریب شده و برق میلیون ها مشترک شرکت های تامین انرژی قطع شده است. کمبود آب آشامیدنی نیز از مشکلات بزرگ دیگر این مناطق است. در همین حال تعداد قربانیان ایرما به بیش از شصت نفر افزایش یافته که حدود یک سوم آنها شهروندان آمریکا هستند و باقی ساکنان جزائر کارائیب بودند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:احبار جهان-اجتماعی-سه روز بعد از توفان ایرما: ۴.۴ میلیون نفر در فلوریدا بدون برق هستند