faenfr

بازیگر سرشناس هالیوودی کوین اسپیسی:بی‌گناهم

  • سه شنبه, 18 دی 1397 ساعت 09:51
  • منتشرشده در اجتماعي

کوین اسپیسی یکی از ده‌ها مردان هالیوودی است که از زمان آغاز جنبش «من هم همینطور» (MeToo#) در سال ۲۰۱۷ به تعرض و آزار جنسی متهم می‌شود.

به گزارش کلینی نیوز، اولین‌بار در ماه اکتبر سال ۲۰۱۷، بازیگر جوانی به نام آنتونی رپ مدعی شد که در سال ۱۹۸۵ و در حالی که تنها ۱۴ سال داشته از سوی کوین اسپیسی مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته است.

آقای اسپیسی در پاسخ به اتهام وارد شده با انتشار پیامی در توئیر گفت که چنین اتفاقی را به یاد نمی‌آورد چون به «۳۰ سال پیش باز می‌گردد» اما در ادامه می‌افزاید: «اگر کاری که او می‌گوید کرده باشم به وی مدیونم و صادقانه از این رفتار به شدت نابجا که تحت تاثیر مستی بوده عذرخواهی می‌کنم.»

به گزارش یورونیوز، پس از اتهامات آنتونی رپ، افراد دیگری نیز کوین اسپیسی را متهم به تعرض جنسی کردند و به دنبال آن شرکت «نتفلیکس» تصمیم گرفت فصل ششم «خانه پوشالی» را بدون کوین اسپیسی و شخصیت اصلی داستان روی صحنه ببرد.

اما سایه رسوایی جنسی بر زندگی حرفه‌ای این بازیگر سرشناس به اینجا ختم نشد. ریدلی اسکات، کارگردان فیلم «تمام پول‌های جهان» اعلام کرد که تصمیم گرفته است کوین اسپیسی را از جدیدترین فیلمش حذف و با بازیگر دیگری تمام صحنه‌ها را دوباره فیلمبرداری کند.

اما کوین اسپیسی نسبت به حذف خود در پروژه‌های سینمایی سکوت نکرد و چندی پیش، همزمان با انتشار خبر احضارش به دادگاه ماساچوست، ویدیویی را منتشر کرد که در آن در نقش فرانک آندروود، شخصیت خودش در سریال «خانه پوشالی» ظاهر شد و به نوعی خواستار بازگشت خود به سینما شد.

کوین اسپیسی، در جلسه دادگاهی در ایالت ماساچوست آمریکا که برای بررسی اتهام تعرض جنسی او به یک پسر نوجوان ۱۸ ساله تشکیل شده بود حضور یافت.

وکلای بازیگر سریال معروف «خانه پوشالی» پس از شنیدن کیفرخواست اعلام کردند که آقای اسپیسی، اتهامات را رد کرده و خود را بی گناه می‌داند.

قاضی دادگاه بخش نانتوکت در ماساچوست با صدور حکم وثیقه با آزادی متهم موافقت کرد اما از او خواست تا به شاکی و خانواده او نزدیک نشده و تلاشی برای برقراری ارتباط با آنان نکند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:احبار جهان-اجتماعی-بازیگر سرشناس هالیوودی کوین اسپیسی:بی‌گناهم