faenfr

فرود اشتباهی پرواز تهران - کیش در بجنورد صحت ندارد

  • شنبه, 17 فروردين 1398 ساعت 13:34
  • منتشرشده در اجتماعي

مدیرکل فرودگاه کیش شایعه فرود پرواز تهران به کیش در شهر بجنورد را تکذیب کرد.

به گزارش کلینی نیوز،  مطلبی در فضای مجازی منتشر شده وادعا گردیده پرواز 2215 هواپیمایی هما که از تهران عازم کیش بود در بجنورد به زمین نشسته است.

در ادامه این شایعه آمده است که سازمان هواپیمایی سعی داشته است که با بازگرداندن پول بلیت مسافرها و در واقع رشوه دادن، از درز این خبر جلوگیری کند.

هواپیما به جای آلمان در اسکاتلند به زمین نشست

عزت‌اله ‌محمدی مدیرکل فرودگاه کیش در گفتگو با خبرگزاری فارس این شایعه را قویاً تکذیب کرد و گفت: چنین اتفاقی صورت نگرفته و این مطلب که در فضای مجازی در حال انتشار است کذب محض است.

لازم به ذکر است است که جستجوهای بیشتر ما را به ریشه شایعه فوق رساند. ماجرا از یک شوخ طبعی رسانه‌ای شروع شد و  یکی از سایت های مشهور خبری (فارس پلاس) پس از انتشار مطلبی با تیتر «اتفاق نادر و سوتی عجیب در صنعت هواپیمایی ایران!!! »و تفصیل این شایعه در چند خط پایانی نوشته است: اگر چنین اتفاقی رخ دهد، چه پیامدهایی می‌تواند داشته باشد.

در تاریخ ۲۵ مارس سال جاری میلادی، یک فروند هواپیمای خطوط هوایی بریتیش ایرویز که قرار بود پرواز لندن-دوسلدورف را انجام دهد، به اشتباه در ادینبورگ اسکاتلند فرود آمد و مسافران تنها زمانی متوجه این اشتباه شدند که خلبان ورودشان را به ادینبورگ خوشامد گفت.

بریتیش ایرویز دلیل این واقعه را اشتباه در ارسال اوراق اداری پرواز مذکور عنوان کرده است.

فارس پلاس مدعی شده بود: سازمان هواپیمایی سعی داشت با بازگرداندن پول بلیت مسافرها، و در واقع رشوه دادن، از درز این خبر جلوگیری کند. اما مسافرها که از این اتفاق خشمگین بودند این رشوه را قبول نکردند!

گفتنی است  سایت خبری بولتن نیوزخبری  تحت عنوان  اتفاق نادر و سوتی عجیب در صنعت هواپیمایی ایران!!! به نقل از فارس پلاس متعلق به خبرگزاری فارس منتشر کرده بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:احبار جهان-اجتماعی-فرود اشتباهی پرواز تهران - کیش در بجنورد صحت ندارد