faenfr

ورزشی (227)

در روز پایانی جام تیم‌های برتر والیبال جهان در ژاپن، تیم ملی والیبال ایران موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ تیم فرانسه را شکست دهد.

ادامه مطلب...

باشگاه وردر برمن قصد دارد، در زمینه اقتصادی و ورزشی در ایران فعال شود.

ادامه مطلب...

کمیتۀ بین‌المللی المپیک، در اجلاس عمومی خود در لیما، پایتخت پرو، برگزاری بازی‌های المپیک ٢٠٢٤ را به پاریس واگذار کرد.

ادامه مطلب...

تیم ایران که پیش از صعود مستقیم به جام جهانی روسیه را به عنوان تیم اول گروه تثبیت کرده بود در این مسابقه شاید بیش از سه امتیاز به فکر گل نخوردن بود تا رکوردی در بازی‌های انتخابی جام جهانی از خود باقی بگذارد.

ادامه مطلب...

مسابقه تیم های فوتبال ایران و کره جنوبی که روز پنجشنبه در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ در سئول برگزار شد با مساوی بدون گل پایان یافت.

ادامه مطلب...

کاپیتان سابق تیم ملی ایران به اتفاقات و حواشی اخیری که پیرامون بازی کردن او و احسان حاج‌صفی برابر نماینده رژیم صهیونیستی به وجود آمده واکنش نشان داد.

ادامه مطلب...

رونالدو در نیمه دوم وارد زمین شد، یک گل زد ولی دقایقی بعد و پس از دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد، او هنگام خروج از زمین داور را هل داد و به وی اعتراض کرد.

ادامه مطلب...

فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، در واکنش به خبر 'محرومیت' مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی، دو ملی‌پوش فوتبال ایران از فدراسیون این کشور توضیح خواسته است. ادامه مطلب...

معاون وزیر ورزش جمهوری اسلامی، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی دو عضو باشگاه پانیونیوس یونان به دلیل بازی مقابل تیم مکابی اسرائیل از حضور در تیم ملی فوتبال ایران محروم شده‌اند.

ادامه مطلب...

تیم ملی کشتی فرنگی جوانان زیر ۲۰ سال ایران برای نخستین بار مقام قهرمانی کشتی فرنگی جوانان جهان را از آن خود کرد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از17