faenfr

ورزشی (294)

رقابت‌های سوپرجام اسپانیا برای دومین بار در کشور عربستان سعودی برگزار شد و رئال مادرید با پیروزی دو بر صفر مقابل اتلتیک بیلبائو قهرمان آن شد. فدراسیون فوتبال اسپانیا و کشور عربستان اهداف متفاوتی را از این معامله دنبال می‌کنند. اما انتقادها هم از اسپانیایی‌ها کم نیستند.

ادامه مطلب...

اظهارات "آمریکا‌ستیزانه" علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی ایران ممکن است به عدم صدور ویزا یا لغو دیدار تیم‌های کشتی ایران و آمریکا در تگزاس منجر شود.

ادامه مطلب...

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ایران صراحتا از ذهنیت آمریکا‌ستیزی طرفداری کرده است. این در حالی است که تیم ملی کشتی آزاد ایران قرار است به دعوت فدراسیون کشتی آمریکا روز ۲۳ بهمن در تگزاس به دیدار ملی‌پوشان آمریکا برود.

ادامه مطلب...

آژانس ملی مبارزه با دوپینگ در آلمان هشدار داده است که مصرف گوشت در چین ممکن است، با دوپینگ ناخواسته برای ورزشکاران همراه باشد.

ادامه مطلب...

علیرضا فیروزجا، نابغه ایرانی الاصل شطرنج جهان در میان برگزیدگان سال ۲۰۲۱ دو عنوان «پدیده» و دومین شطرنج‌باز برتر را به خود اختصاص داد.

ادامه مطلب...

 روز جمعه ۱۷ دی ماه سال ۱۴۰۰ به عنوان یکی از تاریک‌ترین روزهای تاریخ ورزش ایران رقم خورد.

ادامه مطلب...

زهرا مغانی، بازیکن تیم ملی والیبال ایران و پاسور باشگاه پیکان با قراردادی رسمی به تیم پورتو پرتغال پیوست.

ادامه مطلب...

رونمایی از مجسمه کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی فوتبال جهان در شهر کالانگوت واقع در ایالت گوا در جنوب‌غرب هند اختلافاتی را میان ساکنان بوجود آورد.

ادامه مطلب...

مقام‌های ورزشی چین با صدور دستورالعملی هر گونه خالکوبی جدید برای بازیکنان تیم‌های ملی را "اکیدا ممنوع" اعلام کردند. فوتبالیست‌هایی که خالکوبی دارند نیز باید آنها را پاک کنند یا بپوشانند تا "الگویی خوب" برای جامعه باشند.

ادامه مطلب...

سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و باشگاه زنیت، در نظرسنجی سالانه نشریه "سپورت اکسپرس" به عنوان بازیکن سال فوتبال روسیه انتخاب شد. جایزه "بهترین فوتبالیست سال روسیه" برای ششمین سال متوالی توسط این نشریه اعطا می‌شد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از21