faenfr

ورزشی (249)

افتتاحیه مسابقات فوتبال غرب آسیا در کربلا جنجال برانگیخت؛ نه به خاطر فوتبال، بلکه به دلیل حضور بی‌حجاب زنان و اجرای رقص و موسیقی توسط آنها. برخی نهادها، روحانیون و مقام‌های عراقی هم "حواشی" مراسم را محکوم کرده‌اند.

ادامه مطلب...

تیم ملی فوتبال زیر شانزده سال افغانستان موفق شد در جریان تورنمنت شش جانبه آسیای مرکزی موسوم به کافا با یک گل ملی پوشان نوجوان ایران را شکست دهد.

ادامه مطلب...

تیم ملی والیبال مردان ایران با پیروزی سه بر صفر برابر استرالیا توانست دهمین پیروزی و سی‌امین امتیاز خود در لیگ جهانی والیبال را کسب کند و به عنوان نخستین تیم به مرحله نهایی این مسابقات که قرار است در شهر شیکاگو آمریکا برگزار شود راه یابد.

ادامه مطلب...

بر اساس گزارش هافینگتن پست هزینه بازی گلف دونالد ترامپ از ابتدای ریاست‌جمهوریش تاکنون بالغ بر ۱۰۲ میلیون یورو می شود. این هزینه ۲۵۵ برابر حقوق سالانه رئیس جمهوری آمریکاست.حقوقی که دونالد ترامپ از آغاز ریاست جمهوریش گفته است آنرا نخواهد گرفت.

ادامه مطلب...

 تیم فوتبال پیروزی تهران موفق شد با شکست پارس جنوبی جم، با ۶۱ امتیاز برای سومین سال متوالی قهرمان لیگ برتر ایران شود. ادامه مطلب...

درگیری هوداران دو تیم پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه آزادی تهران و صدها زخمی و یک فوتی برجای گذاشت.

ادامه مطلب...

شماری از فوتبالیست‌های زن عضو تیم ملی فوتبال آمریکا علیه فدراسیون فوتبال این کشور به دادگاه شکایت کرده‌اند، زنان فوتبالیست‌ فدراسیون فوتبال آمریکا را متهم می‌کنند که کم‌تر از بازیکنان مرد به آنها دستمزد پرداخت کرده‌ است.

ادامه مطلب...

در اثر آتش‌سوزی در یکی از ساختمان‌های باشگاه فوتبال فلامینگو،‌ یکی از بزرگترین باشگاه‌های فوتبال برزیل حداقل ده نفر کشته شده‌اند.

ادامه مطلب...

تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی خود در جام ملت های آسیا موفق شد با نتیجه پرگل پنج بر صفر یمن را شکست داد.

ادامه مطلب...

در شرایط کنونی استفاده از مواد آتش‌زا در استادیوم‌های آلمان ممنوع است و افرادی که از این مواد استفاده می‌کنند، جریمه نقدی می‌شوند. در صورت تصویب این طرح از سوی وزرای داخلی ایالت‌های آلمان جریمه نقدی این افراد سنگین‌تر می‌شود.

ادامه مطلب...
صفحه1 از18